Darček pre pani učiteľku na 1. stupni

27. máj 2024

ahojte, trieda sa sklada na darcek p.ucitelke, 4.rocnik ZS. Vedeli by ste poradit, kolko ste vy zbierali a co ste davali? (aj druzinarke) dakujem

panjezis
27. máj 2024

pekny den ja som teraz sila pre jednu triedu krasnu tasku

veklipo
27. máj 2024

Darcekovu kartu do DM

autor
27. máj 2024

v akej hodnote?

vkatush
27. máj 2024

Keď už darčekovú poukážku, možno by som skôr do kníhkupectva. Prípadne podľa mesta, niektoré obchodné centrá majú pre seba poukážku a môže využiť v ktoromkoľvek obchode v ňom.

Ja som raz dostala aj do pivovaru, do ktorého som zvykla rada chodiť 😂 ale to už som bola asi 2 roky abstinent, keď som ju dostala, tak som posunula ďalej 😁

ola101
27. máj 2024

Buď darčekovú poukážku alebo niečo také ozaj na pamiatku, pozri na FB Anjel pre anjela alebo ako sa to volá, jedna baba pekne maľuje anjelov aj na hrnčeky či plátno.

slavkadi
7. jún 2024

Naši vyrobili spoločne obraz z otlackov prstov, a kúpila sa obrazová kniha o našom meste a do nej vložili darčekovu poukážku do kníhkupectva.

michaela329
7. jún 2024

Kolegyňa dostala fotoalbum s fotkami detí, odkazmi od detí a poukážku do kníhkupectva za 30€. Zhodli sme sa na tom, že perfektný darček. Obrazy, sošky a nebodaj sperky radšej nie. Hrnčekov zvykneme mať tiež plné skrinky, ono človek časom zabudne od koho ich dostal, album si však rád pozrie.

autor
7. jún 2024

u nas zbieralo 30 eur na hlavu pre 2 ucitelky, co sa mi zda strasne vela... nakoniec bude nejaky malovany obraz s podpisanymi kamenmi od ziakov a poukaz