Darček pre 9 ročného chlapca

grace55
26. nov 2021

Ahojte, potrebujem kúpiť vianočný darček pre 9r chlapca, nie Slováka a ideálne niečo, čo nezaberá veľa miesta - posielam poštou. Nemám syna, ani v blízkej rodine a okolí nie sú podobní chlapci, netuším ani, čo frčí, nemal by niekto nejaký nápad? Viem, že má rád futbal a počítačové hry, to však nechcem riešiť.

makova333
26. nov 2021

@grace55 u nas fici lego, najnovsie Harry Potter, Minecraft... Teda okrem inych veci ako su spolocenske hry, knizky, malovanie.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janinah
26. nov 2021

Cudzincom posielam veci so slovenským motívom ,ak mám čas,tak aj zo sashe.

evkamotka
26. nov 2021

Spytaj sa jeho rodicov, nech to nie je od veci

grace55
autor
26. nov 2021

@evkamotka napadlo mi, ale odpoveď bude ako po iné roky - nerob si starosti. Mojej dcére vždy niečo posielajú.

darkai
26. nov 2021

@grace55 Ak ma rad futbal a poc. hry, tak Fifa 2022.

inetta
26. nov 2021

@grace55 hracky Bruder napriklad, globus, lego, knihy

evkamotka
27. nov 2021

@grace55 na draciku si vyfiltruj vek, pohlavie, prejdi kategorie. Aky mas rozpocet?

Toto bavi synovca v rovnakom veku, su k tomu aj roznw rozsirenia
https://www.dracik.sk/gravitrax-startovacia-sup...

yoxinka
27. nov 2021

@grace55
Ťažko povedať … záleží na tom, čo chalana baví. Náš syn tento rok dostane StarWars lego. On miluje lego a už prešiel fázou Harry Potter a NinjaGo, teraz fičí StarWars. A u babky si nájde encyklopédiu StarWars, po ktorej túžil už dlhšie. Náš má rád aj spočenské hry …

grace55
autor
27. nov 2021

@evkamotka super, vyskúšam, vdaka

zuzubb007
27. nov 2021

Zalezi na com teraz idu chlapci, moj 9 rocny a vsetci jeho kamarati zbieraju pokemon karticky kupuje cela rodina vo celkom, a to je lahka vec

marta1971
29. nov 2021

Môj je trochu mladší ale máme problém odtiahnuť ho od mobilu a telky tak som mu objednala svietiace frisbee aj pre psíka a takú netradičnú hračku kendama čo som vôbec nevedela čo je ale zabaví to deti aj starších nadlho videla som už niekoľko mladých s tým v skejt parku...myslím že to bolo od urbanguru a prišlo mi to hned' na druhý deň.

paulinam99
7. dec 2021

Ak má rád futbal, skús mu kúpiť napríklad batoh s motívom futbalu. Batohy pre žiakov zvyknú byť ľahké, t.j. ani poštovné do zahraničia by asi nemuselo byť vysoké.

Príklad:
https://www.google.com/search?q=batoh+football&...