Darček pre 6 ročneho chlapca, ktorý má všetko

24. aug 2021

Ahojte. Poradite mi darcek pre synovca, ktory uz ma skutocne asi vsetko? Ked bol mensi bol velky fanusik Avengers a Spidermana, takze to sme nemali problem s nakupovanim. Teraz je uz z neho futbalista, takze nam to opat hralo par sviatkov do karat a ma branky, lopty, dresy, kopacky, no momentalne sa blizia jeho narodeniny a uz skutocne nevieme co kupit. Pytali sme sa rodicov, tak sami netusia co kupia, kedze "ma vsetko". Nejake napady? Budem vdacna.

veronikaszabova
24. aug 2021

Poukazka do Sportisima napriklad, nech si sam kupi, co potrebuje (vystroj). Pripadne Dracik, ak sa este hraje s hrackami 🙂

sisa_s
24. aug 2021

Nejaka vstupenka do lanoveho alebo trampolinoveho centra?

enka81
24. aug 2021

6 ročný ide do školy, začne sa učiť čítať, co tak ísť do knihy? Tým nikdy nič nepokazíš, sú aj veľmi pekné encyklopédie, ktoré využije aj neskôr. Môžeš mu ponúknuť iný rozmer záujmu, možno ho to chytí.

evica17
24. aug 2021

@enka81 tiez by somsla do nejakej knizky, ale kludne aj takej rozpravkovej, napr Smiesko z 1.A ze ked bude vediet pismenka bude si citat. Alebo este pracovne listy nejake, v tescu teraz toho maju dost.

m14m
24. aug 2021

Pripadne aj Lego, popripade nejake tematicke lego. Toho nikdy nieje dost

vanilkavan
24. aug 2021

kolieskové korčule, väčšiu kolobežku prípadne takú na skákanie, nejaký pekný batoh (ak chodí na výlety alebo aj na tréning napr.), spoločenská hra, skateboard...

evkamotka
24. aug 2021

Niečo zazitkove. V akej cene? Da sa na den oslavy prenajat skakaci hrad (najmensie od 50e na den) alebo spravit oslava na bazene (kuk Plavecka akademia, maju viacero miest kde robia) ci v detskom preliezkovom svete
Alebo iny vylet, zazitok. Narovinu sa chlapca spytat

bennn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luccija
24. aug 2021

Dron, Lego, oblečenie nekupuj taký malý sa ešte nebude z toho tešiť, šálku s futbalistom, nejakú knihu o futbale s hráčmi, hru na Xbox, peknú šiltovku..

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz