Čo kupujete učiteľkám a aj družinárkam?

29. jún 2022

Kvety?kávu? Čokoláda?a rovnaké aj druzinarkam?

evica17
29. jún 2022

Ja by som len kvet kúpila obom

nic0le
29. jún 2022

Kávu & čokoládu / toffife, merci, milka, rafaello niečo z týchto vždy, to má ozaj každý rád a ak aj nemá daruje v rodine/ využiteľné veci.
Kvety nie, sú krásne ale čo z nich majú? Za pár dní zvädnú a zapracú si nimi byt.
Osobne viem, že učiteľky sa najviac tešia takýmto spotrebným veciam, čo zjedia, vypijú, využijú.
Žiadne kvety, hnrčeky, a podobné pracholapky :-/

martakar
29. jún 2022

Syn bude meniť po 2 rokoch učiteľku, dala som vyrobiť boxíky s makrónkami. Dcéra klasicky sladké + kvet. Možno sa ešte hecnem a upečiem sušienky 🙂

marci77
29. jún 2022

my mame po rokoch triedneho ucitela, tak pre toho mam nachystany Merci dezert

ale pre pani ucitelky, ci kvet, dezert, kava...myslim, ze to su fajn darceky

zanka777
29. jún 2022

My sme kúpili orchideu nech aj niečo vydrží 😊lebo rezane kvety sú síce krásne ale škoda ich je ... A k tomu čokoládku merci

lucia851
29. jún 2022

Kvet

jjanulienka
29. jún 2022

Kavu, šálku a sviečku

kris_tin257
29. jún 2022

My nič, pokračuje tam aj počas leta tak ma ani nenapadlo niečo riešiť 🤔

lenka2710
29. jún 2022

Mam prvacku a kúpila som čokoládu merci a kazetu s cajmi - bylinkové, ovocné! Kvietky moc dlho nevydržia a čaj vypije, čokoládu zje alebo niekomu daruje

dzina007
29. jún 2022

chlapci vybrali kazdej po 1 cervenej ruzi lebo cervena ruza znamena laska a oni ich velmi lubia... aspon to bolo ich vysvetlenie...
Mladsi syn chcel kupit ruzu kazdemu dievcatku z triedy lebo on miluje vsetky ale nevydalo.. 😀

katulienkax
29. jún 2022

to vazne v tychto horucavach davate ucitelkam cokoladu na roztopenie? Viete ze v tej triede pri teplote 30 stupnov vnutri a pri presune vonku nasledne alebo autom z toho bude akurad taka kulajda? Ja som kupila rafaelo, to sa urcite neroztopi, lebo ja osobne nemam rada roztopene a nasledne zatuhnute cokolady, vobec mi uz nechutia akurad na polevu do kolaca ju mozem pouzit

kikushaa
1. júl 2022

My sme sa rodicia zlozili na jednu velku kyticu a poukazku do knihkupectva