Chodia vaši prváci aj v teplákoch?

16. aug 2021

Chodia Vaše deti do prvej triedy oblečené aj v tepláčikoch? Celý deň v rifličkiach mi odmieta....
DAKUJEM

zara0201
16. aug 2021

Nie. Je to škola,nie škôlka.

sisa_s
16. aug 2021

Teplaciky, riflicky 🤦🤣 co ma 1rok?

domculik
16. aug 2021

Skus mozno take tie makkucke fajne rifle na gumku.

nika82
16. aug 2021

ako prvak je v skole 3 max 4 hodiny a ide domov , urcite tam nieje cely den

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
taskataska
16. aug 2021

asi som stara skola, ale za mojich cias sa do skoly v teplakoch nechodilo. ani v znackovych
teplaky boli max na telesnu - aj to az neskor, prve roky povinne biele tielka a modre "gatky", chalani cervene trenky

luckuz
16. aug 2021

Tepláky do školy asi nie sú vhodné, no daju sa kupiť pohodlné rifle, mäkké, na gumu v páse. Popozerajte.

pribinak
16. aug 2021

U nás sú tepláky povolené len do družiny. Na vyucko nie. Synovi som kupovala take makke rifle s gumkou v pase, alebo čierne športové nohavice.
Ale tepláky nie.

evkamotka
16. aug 2021

Next ma velmi makkucke rifle (samozrejme presne vybrane druhy) . Su ako oblacik, v pase guma. Vyzeraju ako rifle ale velmi pohodlne. Kupujem ich mojmu 4 rocnemu, lebo klasicke by ho "skrabali", nedal by ich na seba a aj chcem, aby sa dobre citil

nika3136
16. aug 2021

Podla mna je to neslusne, ospravedlnujem sa. V dnesnej dobe su super makkucke joggery, ktore su pohodlne.
Kedysi sme nosili tvrde riflove alebo nohavice od krajcirky a vydrzali sme 🙂 patri sa chodit pekne a slusne obleceny

maciatkolulu
16. aug 2021

Asi záleží aj od školy, mne napríklad chodí malý v lindex leginach, je to pohodlné, môžu aj normálne pohodlné tepláky, ved ja nevidím nejaký rozdiel v pekných teplákoch a potrhanychbrifliach, mne tiež malý rifle nenosí skoro vôbec, v minulosti to bol pracovný odev. Podľa mňa veľa záleží, aby dieťa bolo slušne, čisto a pohodlné oblečené. Co môžu byť aj tepláky. Malý aj overaly nosil a aj bude.
@nika82 to fakt? Prvák do družiny nejde, matka nepracuje? Dieťa býva bežné od 7.30 do 16.00 a aj viac v škole, najmä prváci.

zuzubb007
16. aug 2021

predávajú mäkké rifle stoja viacej ale akože sú príjemné na dotyk, ja kupujem len také tie klasické tvrdé sú dosť ozaj, a mimochodom na margo tých čo vravia, že prvák ide na 4 hodiny do školy tak jedine taký čo matka nepracuje, mne normálne chodil syn od 7:30 do 15:30 čo je v podstate celý deň v rifliach

katulienkax
16. aug 2021

Tiež ma udivilo že na 4 hodiny tak to závidím maminke čo nikde nepracuje

benit
16. aug 2021

Deticky su v skple mnohe do 17.00. Ostavaju aj v škd. Cele prestavky su na kobervi po kolenach. V škd pokracuju alebo behaju vonku po ihrisku. U nas chodia chlapci aj v teplakoch a baby v leginach.

heleninamama
16. aug 2021

@katulienkax Poobede v školskom klube sa môže prezliecť. U nás takto chalani fungujú bežne. V klube sa hrajú, válajú po koberci, chodia von.

marfikchov
16. aug 2021

Moji chodia ak v teplákoch, tak v pudlavoch alebo kapsacoch, inak nohavice, rifle, škola je v mojom vnímaní vyšší level. Tepláky majú na telesnú a tiež majú prezlečenie do klubu. Na prvej pred odchodom do školy, na druhej začiatok minulého školského roka

nika82
16. aug 2021

@maciatkolulu no ak ho do druziny neda tak nejde

maciatkolulu
16. aug 2021

@nika82 písala celý deň...

lusyyy36
16. aug 2021

@nika82 no ako kto, ved sú aj družiny. Moja bude v skole od 7-17:30. Ale aj napriek tomu tepláky mat nebude. Vlastne ani žiadne nema😀

cuculiatko88
16. aug 2021

Moj chodil aj v tepakoch,ved aj dievcenske leginy su kvazi ako teplaky ,pokial na nich dievcata nemaju este suknu/saty

att123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maciatkolulu
16. aug 2021

@att123 ja neviem, ale ja ako dieťa som neznášala niektoré veci, ktoré som si musela obliecť, skriabali ma, bolo mi nepohodlné, takže ja môjho syna nechám nosiť pohodlné a slušne oblečenie, má aj ako písali vyššie mäkké rifle, ale najmä legíny. Nemám pocit, že by mi preto skákal po hlave.

att123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
belllinka
16. aug 2021

@nika82 3-4 hodiny? U nas drviva vacsina prvakov ostavala v druzine.

zuzanaete
16. aug 2021

Nas nosil pohodlne nohavice na gumu. Pohodlnostou su porovnatelne s teplakmi, ale vyzeraju slusnejsie. V obchodoch je dost velky vyber.

simona139469
16. aug 2021

U nás v škole nosili chlapci niektorí aj tepláky, aj keď väčšina rifle tak jeden spolužiak výhradne tepláky😅. Takze si nemyslím že je to nejaké extra veľké pohoršenie obzvlášť pre prváka ak budú tie tepláky take slušne, nie že jak nosí po dome ale take na úrovni tak nevidim problém

simca06022011
16. aug 2021

U nas to zrusila sama riaditelka, mamickam co riesili teplacocky a riflicky oznamila ze maju skolakov uz a nie skolkarov. Daju sa kupit aj ine nohavice ako rifle. Baby to sice maju fajn, lebo leginy su viac menej teplaky pre ne, ale chalanom sa tiez da kupit. Teplakt na telesnu ostanú a osobne si mnyslim, ze mu to bude fuk, bude mat v skole kopec inych starosti a radosti ako oblecenie riesit. Viac to riesia rodicia ako deti... Mozno niekde si to ani nevsimnu 😁

att123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tncka
16. aug 2021

@lusyyy36 do 17.30h?😱😱

lusyyy36
16. aug 2021

@tncka ano, nebyvame na sk, škola je do 15:35 a potom družina do 17:30. Ako inak by mali riešiť pracujúci rodicia skolopovinne deti? Véd aj v skolke bývala do 17. A aj to budeme ledva stíhať. Teda ja isto nie,nakoľko hodím až o 18-18:30 z prace