Chodia aj vám neskoro správy na Edupage?

miamie
30. okt 2020

Ahojte.

Chcela som sa spýtať tých z Vás, čo majú deti na dištančnom vyučovaní doma, či aj Vám chodia správy od učiteľov cez Edupage neskoro večer ( po 22:00).?

Ďakujem.

nanka1986
30. okt 2020

@miamie 1 x mi tak prišla, učiteľka sa veľmi ospravedlňovala. Bolo to dosť v surnej veci, ktorá sa týkala rána. Bolo to cca 21.30

veronikaszabova
30. okt 2020

@miamie chodia a nevidim v tom problem - su to materialy na dalsi den.

janetinka27
30. okt 2020

@miamie a su to ulohy,ktore maju byt druhy den rano uz vypracovane?ak ano,kontaktujte nasledujuci den ucitelku,se je to neskoro,ze uz dieta spaoo a do rana uz ulohu nestihlo spracovat.
ak je to len nejaky projekt alebo uloha,ktoru odovzda neskor a podobne,neriesila by som.ucitel posiela vtedy,ked ma cas.

benit
30. okt 2020

Synova pise zasadne okolo polnoci. Posle ulohu. Na druhy den okolo polnoci posle spravu, ze sa blizi termin vypracovania, na dalsi den zasa, ze uz len do daneho casu. A v ten den posle spravu kto neodovzdal. Zasadne pracuje tesne pred polnocou alebo po. 👍

diaalex
30. okt 2020

Úplne bežné, že chodia správy o 23tej

malapepka
30. okt 2020

Ano, ja som tak posielala spravy (marec-maj) mnohokrat aj o polnoci. Boli to ulohy, ktore mali deti vypracovat nasledujuci den, pripadne bolo vypracovanie 2-3dni. Cize ked vstali, mali ich uz nachystane.
Zial, nie som robot a den ma len 24 hod. Cez den som so ziakmi komunikovala, kontrolovala im ulohy, popritom som sa ucila s mojim vlastnym prvakom a varila, kedze bol doma aj skolkar.
Kedy som mala skolskym detom nachystat pracu? Ked bol vecer, deti ulozene, ja som od unavy ledva zila, aj tak som musela sadnut k pc a chystat ucenie. Ci je to taky problem, ked vam v telefone nieco pipne?

deti95060810
30. okt 2020

nám aj okolo pol noci. - nevadí.. nie sú to materiály na druhý deň, resp. ktoré musia byť vypracované na druhý deň ráno.....Dcéra tiež pošle úlohy z fyziky o 2 hod. ráno....Ani by som o tom nevedela, ale písala mi uč. fyziky....😀

suzanee
30. okt 2020

áno, aj mne chodia večer o 22.h., pritom správa bola písaná ráno. Lenže mne sa stalo, že bolo treba urobiť úlohu do 17.h v ten deň ....

deti95060810
30. okt 2020

@malapepka pipnutie sa dá vypnúť...
Ale mm ak stáva ráno o 4 hod. do práce - robí na 3 zmeny, pípnutie ho prebudí a potom zaspí až o 2 hod. Takže jemu to troška vadí, keď ide na rannú ...na iné zmeny nie.

malapepka
30. okt 2020

@deti95060810 ale ved v nastaveniach sa da nastavit, ze nech nechodia upozornenia z tejto aplikacie.

deti95060810
30. okt 2020

@malapepka tak mu poviem...

u2jana
30. okt 2020

@miamie u nas maju dohodu, deti aj ucitelia maju posielat ulohy do 18,00. V predoslej skole bezne matikar posielal vysledky uloh, aby ich my detom skontrolovali o 22,hod...

nelca0510
30. okt 2020

A to vy mate stále zapnutu WiFi alebo dáta? Lebo ja tomu nerozumiem.. Vypnem upozornenia alebo WiFi a hotovo.. Učiteľ je tiež človek, nech to posiela kedykoľvek sa dá, keďže aj on má svoju domácnosť.

marcellka32
30. okt 2020

Nám prišlo ešte v marci, že žiaci môžu kontaktovať učiteľov len do 18.00, potom už proste nie, a učitelia posielajú úlohy do 20.00, potom aj tak vypínam data

miamie
autor
30. okt 2020

@nelca0510 a vy nemate stale zapnutu wifi? Existuju este ludia co si vypinaju data?
To bolo recnicka otazka.
A ano ked som doma tak prosto wifi nevypinam....

miamie
autor
30. okt 2020

@malapepka dakujem pozriem to.

miamie
autor
30. okt 2020

@malapepka a co takto zhurta hneď? Asertivna komunikacia nic? Ja to plne chapem a rešpektujem, ( nikde som nepisala, ze mi to vadi alebo nieco podobne....) Viem, ze inokedy asi ucitelia cas nemaju a maju toho teraz velmi vela.

Len sa sa chcela chcela opytat, toť vsio. 🙂

miamie
autor
30. okt 2020

@u2jana tak to uz je riadna pecka🙈

nelca0510
30. okt 2020

@miamie aj keď je to recnicka otázka, existuju. Ja nechápem, načo máš dáta aj cez noc zapnuté. Ved vtedy máš spat. To, že niekto niečo napíše alebo podobne aj v noci neznamená, že treba odpísať hneď alebo co.

miamie
autor
30. okt 2020

@nelca0510 je to zo zvyku...ale ano suhlasim, je na case to prehodnotit a vypinat ich. Vdaka za spatnu vazbu👍