Cena za doučovanie angličtiny

dada07
2. aug 2016

Ahojte,

aka je primerana cena za vyucovaciu hodinu anglictiny - doucovanie (1 dieta, 1 ucitel)? Vek dietata +/- 10r.

Dakujem 😉

anesim
2. aug 2016

8-10 € za 45 min, vo väčších mestách viac

0silvia0
2. aug 2016

@dada07 ak vyučuje študent, tak menej, ak pedagóg, viac. Môj syn chodil na doučko z matiky, platil 10 e za hodinu, ale doučovala ho vysokoškolská pedagogička...

erickatt
2. aug 2016

Ja platim 5 eur. Za nemcinu sice, ale jazyk ako jazyk. A tu v tt bere 7 ecok

dada07
autor
2. aug 2016

Dakujem. Tych 12 eur, co pani zapytala, mi pripadlo viac ako dost. Ja teda po anglicky viem, ale doucovat vlastne deti je o nervy. 🙄

korytnacka7
2. aug 2016

Presne ako pisu baby, okolo 10e za hodinu je normalna cena, niekto dava za 45min, niekto na 60min.

kikulka25
2. aug 2016

v BA aj 20€ je normálna taxa

sendy1977
2. aug 2016

ja tiež platím 5 eur jedna učiteľka( má vyštudované AJ a SJ) a môj 15 r. syn.
@dada07

tortelinka
2. aug 2016

treba rozlišovať či doučuje študent, alebo pedagóg, plus iné okolnosti(dochádzanie, frekvencia hodín atd..) ale v priemere 10 eur /45 min

permanentka
2. aug 2016

zalezi od mesta 🙂 ja som ucitelka na ZŠ aj gymnaziu (BA) a doucujem anglictinu a pripravujem ziakov aj na prijimacky. Beriem 10,-/50min. Viem o kolegyni ktora berie 20,-/hod a aj ktori beru 7,-/hod. Je to rozne 🙂

petrakorcek
2. aug 2016

Ahoj sendy. Doučujem súkromne, aj profesne, predovsetkým detičky a dorast. Môj email: pemiko@azet.sk

erickatt
2. aug 2016

@dada07 od kial si?

0ria0
2. aug 2016

Hej treba počítať že súkromné hodiny sú o dosť drahšie ako keď je tam viacej detičiek. Okolo tých 10€ na hodinu je taká primeraná cena

janinah
2. aug 2016

moje dcíéry učia za 5 eur na hodinu,ale sú ešte študentky...a východ,nie BA 😉
staršia momentálne žije v Kolumbii,tam aj učí AJ deti v škole a popri tom aj dospelých súkromne,je o to veľký záujem....cena je podľa toho koho učí

ewellina
2. aug 2016

Ako tu už bolo písané, iná cena je v BA a iná na východe. Ak chce mať bratislavčan dobrú cenu, tak nech si nájde niekoho z východu na výučbu cez skype. Je to výborný spôsob výučby, pretože odpadá čas (a aj peniaze) na dochádzanie. Ja som sa takto učila angličtinu a bola som spokojná. Na internete sú stránky, ktoré sú zamerané na takéto doučovanie - nie len, ale aj cez skype.

ewellina
2. aug 2016

a ak by mal niekto záujem o nemčinu za výhodnú cenu - IP.

jajka257
2. aug 2016

@dada07 neviem, od kial so, v BA beru baby zo skoly 10 - 20€ za 45/60 minut. Na BA je to normalna cena. Ja som este ako studentka doucovala za 6,50€ a to je 10 rokov dozadu. Takze teraz si myslim, ze lacnejsie v BA nenajdes.

vlasa
3. aug 2016

U nas je to 27eur za 60min face to face

odm3
3. aug 2016

BA - 13 eur/45 min, jedno dieťa - jeden učiteľ

l3yla
3. aug 2016

TT-10€ 1hod/ 1 dieta, v jazykovke 15€

dada07
autor
3. aug 2016

Dakujem za rady, pomohli mi sa zorientovat.
🙂

kvetinka75
3. aug 2016

nitra 8,- eur/60 min., dcéra chodila na matiku, slovinu, doučovali stredoškolské učitelky, cenu mali všetky rovnakú

svetluska82
3. aug 2016

My sme v ružomberský a syn platí slovenčinu 5 e a matiku 7e...pri jazykoch berú viac okolo 8-10 e

petrakorcek
3. aug 2016

@erickatt
Š. Kračany

petkavka
11. sep 2016

Ešte by som dodala, že treba si dať pozor na kvalitu lektora, lebo ako dievčatá písali, tak cena je síce okolo 10E, ale problem je, že túto cenu si pýtajú doučovatelia temer bez ohľadu na kvalitu....my sme napr. vymenili 3-och doučovateľov na nemčinu, kým sme našli dievčinu, čo nie len knižku naučenú mala ale aj skutočne vedela rozprávať....
Čo sa týka anglitčiny (malá oba jazyky má), tak to sme dávali cez jazykovku Empire v Ba a som si aj oťukala lektorov čo sa prízvuku týka a akože som normálne po 1minute povedala, že stačí že spokojná som-skrátka buď tam majú native lektorov (tam nie je čo dodať) alebo slovákov čo strávili štúdium v zahraničí a akože s 2voma čo som sa rozprávala, tak jeden ako original native a druhý temer ako native....Máme skúsenosť aj s Helen Doron v Ba - tam je do detailov prepracovaný program čo je super. Osobne mi vadilo, že lektorom sa stane temer hocikto kto troche anglicky vie, takže deti hneď v úvode jednak sa naučia ten typický prízvuk, že "východoeurópan po AJ" a jednak aj gramatika nie dokonalá.....Takže ak niekto preferuje slovíčkárenie, tak isto Helen Doron...a kto preferuje správne napočúvanú anglitčinu ale menšiu slovnú zásobu a aby dieťa malo napočúvané aj nuansi tak potom Empire

lenulka111
16. jún 2017

Okolo 10€ na hodinu je primeranáa cena. Som volala jednemu lektorovi, ale 16 euro, co si pan zapytal, mi prislo dost vela. Teraz rozpravam s jednym panom co zil v UK a dost toho vie. Nemusim dochadzat lebo on uci cez skype a je to v pohode. Na doucovanie je vela stranok, tohto som nasla na tejto -
doucovanie.net/7-doucovanie.php?id=602
Inak skusala som aj klasicke jazykovky ale kvoly praci som na to nemala vzdy cas a vela lekcii mi prepadlo. Kebby som nemusela kvoly praci chodit na sluzobky tak to by sa este zvladalo. :(

miska8888
28. nov 2017

Prosím vás niekto zo Senice by vedel doučovat anglický jazyk? Cena za hodinu ďakujem

maminecka2
29. máj 2018

Ahojte, neviete o niekom kto by ma ucil po anglicky? Sukromne hodiny, do jazykovky sa nedostanem pri troch detoch... Bratislava- Dubravka. Dakujem.

martinka117
27. sep 2018

@maminecka2 ahoj ak je to este aktualne ja mozem

miska8888
28. sep 2018

@martinka117 ahoj prosím tá odkiaľ si mala by si možnosť prichádzať k nám ? Alebo by sme sa mohli dohodnúť . Prosím cena na hodinu je koľko . Mi sme z Prieval

miska8888
28. sep 2018

@martinka117 ja som sa pomýlila prepáč