Aký peračník ste kúpili pre svojho prváčika?

madalina
14. okt 2022

Maminky,aký peračník ste kúpili pre svojho prváčika.pripadne tašku do školy. Dakujem

pribinak
14. okt 2022

@madalina peracnik bol spolu k taške aj s veecuskom na prezuvky.
Zn. Topgal, kúpené v akcii za necelých 70-80 eur, vydržal cely 1. stupeň

uriva
14. okt 2022

@pribinak Rovnako.

rencina_4
14. okt 2022

ja by som kupila rovno uz aj s taskou, videla som, ze aj take predavaju, takze naco zvlast a potom dokupovat. zbytocne starosti, nakolko toho pre prvacikov treba vela.

patka06
14. okt 2022

Klasicku aktovku Still, ľahká, priestranná. Po 2 rokoch nosenia ako nová.
Peračník najprv klasika s gumičkami, ktorý bol v sade s taškou, ale po mesiaci sme zmenili za púzdrový, kde bolo hore len pár gumičiek, ostatné veci voľne uložené. bolo to praktickejšie.

louise
14. okt 2022

V sade so školskou taškou, Beckmann.

zildo
14. okt 2022

@madalina rozkladací..mala kúpený už poschodový,ale povedali nám,že to strašne zdržiava na vyučovaní. Dokiaľ si to odzipsuju,zasipsuju pretocia...

janulik2008
14. okt 2022

Beckmann niektorí hovoria že je malá ale malá tak bežne strepe aj vetrovku 😀😀😀

monkop
14. okt 2022

Tahaciu topmodel a k tomu trojposchodovy plneny peracnik obsahoval komplet fixky,farbicky, guma,struhadlo,pravitko,ceruzka,pero

lenka2710
14. okt 2022

@madalina ja som kúpila tašku topgal, odrazu aj s peračníkom a vreckom na papuče/cvicky! Nakoľko ale peračník bol dosť zničený po 1.rocniku, tak som kupovala nový, ale zase klasický! Fixy u nás nepotrebujú, sem tam na vytvarku si majú doniesť, tašku ma aj tak dosť ťažkú, takže čím menej veci tým lepšie

janickacrazy
14. okt 2022

@madalina taška Topgal a peračník ku nej s rovnakým vzorom, všetko sa mu tam v pohode zmestí, fixy nepotrebuje prvák, len do družiny, ak chce, ale u nás učiteľka vravela, že radšej len pastelky, že ked majú toho veľa, potom sú domýlení niektorí

sojorez
14. okt 2022

@patka06 Aj moj ma tento penal v prvom rocniku. Ked som mala dcery, mali ten gumickovy a to dve hodiny ukladali tie pastelky do gumiciek alebo vobec, ze sa pri otvoreni vysypal. Syn sa prehrabe v penale, zda sa mi praktickejsi.