Akú priečnu flautu pre začiatočníka?

wextra
22. aug 2017

Poprosila by som maminky - hudobníčky o radu. Dcéra od septembra prechádza z hry na zobcovú flautu na priečnu. Hľadala som, akú jej kúpiť, ale nevyznám sa v tom. Viete mi niektorá poradiť, prípadne dať nejakú radu, ako vybrať flautu aby nebola ani veľmi drahá a akú vlastne pre začiatočníka vybrať. Ďakujem za každú radu...

palica04
22. aug 2017

nám priečnu flautu vybrala naša p. učiteľka, vyberala nám nie najdrahšiu, no zároveň k cene aj primerane kvalitnú. Sama by som flautu vybrať nevedela. A mimochodom, teraz po 3 rokoch nám už káže kúpiť novú, kvalitnejšiu.🙂

slamienka
11. okt 2018

@palica04 ahoj, môžem sa opýtať, akú máte teraz flautu? My sa chystáme dcére kúpiť a stále nevieme akú....

venikaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slamienka
11. okt 2018

@venikaa ale my sa bavíme o priecnej flaute...

venikaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leteku
11. okt 2018

My sme najprv kupili roy benson, ale nebola dobra. Takze sme skoncili pri Yamahe 372.Ta je super, ale ta cena.

dskjhfdlkdjhl
11. okt 2018

@wextra Dcera tiez kedysi presla zo zobcovej na priecnu, kupili sme Amati, je spokojna, taku nam vtedy poradila ucitelka, uz ju ma 6 alebo 7 rokov a stale bez problemov.

palica04
11. okt 2018

@slamienka stále máme tú istú, nakoniec sme novú nekupovali

palica04
11. okt 2018

@slamienka len teraz neviem značku...

slamienka
11. okt 2018

@palica04 nakoniec sme objednali yamahu

zooeynka
9. nov 2020

Zienky v akom veku vase deti zacali prejavovat nadanie? Alebo ako ste sa dostali k hud.nastrojom u deti?