Ako riešite prespávanie kamarátov v detskej izbe?

moncikova
22. jan 2016

Zaujímalo by ma, ako máte vyriešené prespávanie kamarátov, spolužiakov vašich detí u vás doma?
Syn (7 r.) má v detskej len svoju posteľ, dve deti sa tam nezmestia, premýšľam, či dokúpiť pre takéto prípady nafukovaciu posteľ či len matrac? Na rozkladaciu sedačku v izbe moc miesta nie je ☹
Dá sa vôbec normálne vyspať na nafukovacej posteli? Možno by sme niekedy využili aj my dospelí - pri chorobe alebo keď sa narodí bábätko a ocino sa bude chcieť konečne vyspať 🙂 Ďakujem za každú radu!

stormie
22. jan 2016

Moja ma sice len tri roky ale uz ratam aj s touto situaciou a ked budeme riesit 'velku' postel tak jedine s vytahovacim lozkom

mnamko
22. jan 2016

Ja s dcerou spim na nafukovacej posteli na stanovacke a je to super

zuzanaete
22. jan 2016

Nafukovacia postel je super. Normalne sa da na nej vyspat. Aj je to pre deti zaujimavejsie. Mozu si same nafukat. A je velmi skladna.

ukulela
22. jan 2016

mozno by sa juniorovi - hoci je v izbe sam - pacilo mat poschodovu postel. spodna normalne na hranie, vrchna na spanie a v pripade potreby dve lozka. ak je to u vas uznemyslitelne (kupena postel atd) tak jasne, nafukovacia je ok, normalne sa vyspis. jasne, ze cely rok by ta na nej nebavilo, no jedna noc je fajn. mozno by som kupila nafukovacie dvojlozko, mozu decka spat spolu.
ale ono sa to vzdy da vyriesit akokolvek operativne. deckam ustlat vobyvackena pohovke, postavit v detskej maly stan a do neho matrac, alebo len karimatky a paplony, budu to mat ako dobrodruzstvo atd.

bubula_007
22. jan 2016

Nafukovacia posteľ je úplne super, lepsie som sa na nej vyspala ako vo vlastnej posteli. 😉

myya
22. jan 2016

aj u nás spia deti na nafukovacej postele a vždy je hádka kto tam bude spať a nakoniec sa tam popracú aj traja a postele sú prázdne. Kúpili sme 140 na 200 cm. Tiež som na tom spala a dá sa a deti sú lahšie tak pre ne je to super zážitok. A ešte spávajú na gauči ked ho roztiahneme tak sa tam 4 deti pohodlne vyspia a majú filmový večer.

janinah
22. jan 2016

Nepodporujem prespávanie cudzích detí u nás ani môj nikde nespí ,ale téma je o posteli,kúpila by som vysúvaciu niečo také
http://www.najlacnejsinabytok.sk/vysuvacia-post...

fuska
22. jan 2016

Ja som pre dve deti kupila dve roztahovacie postele z Ikey. Takze sa u nas vyspia dvaja ludia. Plus dalsi dvaja v hostovskej.

katrin21
22. jan 2016

ak by si chcela, tak ja presne predavam taku poschodovu postel, ze spodna je variabilna, da sa dat akokolvek a je tam aj ulozny priestor pod tou poschodovou.. cize super vyuzite..... my sme uz z nej vyrastli a je zachovala... kuk mozes v bazari .. Bolo by to pre vas fajn riesenie... Sodna postel bola len pre partnerovi dceru, takze sa na nej aj malo spavalo, raz za dva tyzdne na vikend.. idealne aj pre vas take riesenie, ako pises, ze partner, choroba a pod.. mas dve normalne postele v izbe.
Ked nie, tak potom normalne dokupit nafukovaciu postel, ale odporucam skor tu vysoku, co ma cca. 40cm na vysku, nie len taku nizku ako nafukovačka... to je nepohodlne, ale ta vysoka je celkom fajn..

silaviat
22. jan 2016

postav stan daj tam nafukovacky a detska maju zabavu ,,,

ewka1980
22. jan 2016

my máme rozťahovací gauč.... Kamošky stávajú na nej...

qidko
23. jan 2016

Nafukovacia je v pohode jedna noc aj viac sa da zvladnut nikdy nezabudnem ked dcera mala pyzamkovu perty a kolko radasti ze mozu spat v spalni velka postel vychod na terasu vtedy mala sopolocnu izbu so synom a to bolo naj riesenie ale nasi aj stanovali na dvore ked mali kamosov na navsteve je pravda ze na dedine je to ine hoc byvam v stvorbytovke je tu krasne prostredie sory akosi som sa nechaka uniest spomienkami

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bodka13
23. jan 2016

Mali sme nafukovaciu,ale bolo to pracne, teda mne sa to nechcelo nafukovať a vypúšťať kvôli jednej noci tak sme v Lidli kúpili skladací matrac( taký trojdielny) za nejakých 30€ a príležitostne spanie kamoša je vyriešene

bubelko
23. jan 2016

jednak maju u mladsieho roztahovaciu postel - tam spia s bratom spolu cez vikendy. a ked je u nas deti viac, tak donesiem nahradne matrace z pivnice - a spia vsetky deti u starsieho na zemi v izbe 😉

adulik23
23. jan 2016

Nam sa ovela lepsie ako nafukovacie osvedcili rozkladacie matrace. 🙂 Myslim, ze buduci tyzden dokonca budu v lidl.

sojorez
23. jan 2016

ja som to poriesila tak,ze ked mali dcery spaciu party,vypratala som zo spalne komodu a k manzelskej som dopasovala aj ich dve postele,takze sa ich 5 vyspalo v pohode.. ale boli to manevre teda,takze do buducna urcite nafukovaciu 🙂