Ako riešite dnešné vysvedčenie?

tilly
31. jan 2013

ahojte,

my mame dnes prve vysvedcenie, tak rozmyslam, ze aku pochvlu prvakovi vymysliet...
darceky riesit nechcem

nejaky vylet? cukraren?

nieco specialne na zajtrajsie prazdiny? dajte tip 😉

careamell
31. jan 2013

Ja som malej upiekla obľúbený koláčik, cez víkend možno pôjdeme do Aquaparku. 🙂 A samozrejme dostane veľkúúú pusku od mamy a tata 😲

lea641981
31. jan 2013

darcekom ,tatino kupuje 😀

stanislavao
31. jan 2013

my zvykneme zajst do palacinkarne na uzasne velke palacinky a horucu cokoladu.

aduskatt
31. jan 2013

my chodime do McDonalds...........a kedze tam nechodime pravidelne, len za odmenu, tak sa maly vzdy tesi

kocko
31. jan 2013

niečo sladké a u nás vždy zaberie kniha 🙂

maznacik007
31. jan 2013

Zajtra ideme na vylet, dcera chce ist na little pets shop ale to je az na druhy vikend... ale zajtra tiez vylet a obedik

katuska26
31. jan 2013

Ja rozmýšľam že si s babami zájdeme na pizzu a kúpim jej bábiku po ktorej dlho túži 🙂 snažila sa tak si zaslúži 🙂

mata2
31. jan 2013

cokolada + vecer objednam pizzu a mozu byt dlhsie hore 😉

ocko78
31. jan 2013

dnes vysvedcenie...dvjka zo spravania...zajtra narodeniny...ziadna odmena ....

xenicka13
31. jan 2013

riesim ho malym darcekom 🙂

anjelicek26
31. jan 2013

Nasi maju dnes uz prazky a vysvedcenie nedostali. Vraj to tak bude az do piatej triedy. Dost cudne :(

kakabus
31. jan 2013

My fičíme na Milke mini bonboniére, a to pre štvrtáka aj pre škôlkára.Pa

bonaquaba
31. jan 2013

ja som malemu kupila studentsku pecat a upiekla kolac a cez vikend hor sa na lyzovacku 🙂

danielita111
31. jan 2013

Ahoj asi kino a pizza 😀

atka3
31. jan 2013

ja som to vždy riešila malou drahšou sladkosťou.vždy im prizvukovala,že sa učia pre seba a nie pre mna. a aby sa snažili neprepadnúť. našťastie jedna je už na vysokej, další je druhák na SŠ a mladší je siedmak.má problémy s učením,dysgrafia,dyslexia apd. každý úspech ma teší a jeho každá pochvala.netreba robiť tragediu. dens im dala malé bonbonierky . na konci šk. roka zvykneme ísť na pizzu a koláčik.

lenka1108
31. jan 2013

mala dnes nabehne do dracika. dalsia hracka bude az na konci roka resp.na narodky 😉

lukaskam
31. jan 2013

tiež to riešime pizzou večer a nejakou čokoládkou, darčeky nekupujeme vždy niekam zájdeme ako rodina a malý je spokojný už je piatak 😵

kobrtko
31. jan 2013

hehe, tak to podľa toho, aké donesie 😀 ale predpokladám, že fajn. Ako je to teraz vlastne...majú deti známky alebo len jednu alebo len ústne ohodnotenie? Každopádne maminy so skúsenosťami Ti poradili celkom dobre, ja mám zatiaľ škôlkara. Myslím, že decko bude vďačné za čokoľvek, čo vymyslíš s láskou 😀
Si pamätám, mne mama kupovala takú super bonboniéru s alkoholom :-/ 🙂 mňam, teraz by sa na to mamy pozerali asi cez prsty, popravde ani ja by som asi niečo také zatiaľ dieťaťu nedávala. Ale tá bonboška s farebnými čokolád. fľaštičkami bola najlepšia na svete!!! Ale nikdy som sa z toho nepripila, chvalabohu...

sonula44
31. jan 2013

ahojky u nás pusina 😀 a v nedelu kúpanie vo Velkom Mederi , ešte hrávate hokej 😉 ?

hajajanka
31. jan 2013

Tak ja skolakov este nemam, ale z mojich mladych cias si pamatam, ze na vysvedcenie nam upiekli nejaky kolac, isli sme na zmrzku, do cukrarne a pod. Za nasich cias nam toto stacilo, neviem, ake su dnesne deti narocne 🙂 Kazdopadne my sme darceky za vysvedcenie nedostavali, stacila nam pochvala a ta cukraren 🙂

lubina
31. jan 2013

my sme za prve vysvedcenie darovali dcerke vlani knihu, ze si uz coskoro moze (mohla) citat uplne sama. Velmi ju to potesilo. A myslim, ze to je taka klasika, a bude mat aj pamiatku, ako aj ja mam este svoju knihu za svoje prve vysvedcenie 🙂

andrejka1974
31. jan 2013

ja som deti pozyvala do palacinkarne, ale uz su velky a vysvedcenia nic moc ☹ ☹ ☹

cerez
31. jan 2013

Kúpila som je skutočne malú drobnosť, ale zajtra sa chystám s dcérou urobiť si babský večer len ona a ja a budeme si robiť manikúru, urobíme si pukance a všetko to bude pri hudbe. Čo viac treba? Niekedy aj maličkosť stačí keď je to podľa predstáv dieťaťa.

zuzana2000
31. jan 2013

Nika mala samé jednotky, keďže je manžel odcestovaný na služobke, navrhla, aby sme išli do neposedka (detské centrum)....aby sa zabavil malý... to je celá ona, že myslí hlavne na neho.....stavili sme sa aj v tescu.....a tam mali 70 % výpredaj, tak som jej kúpila teplovzdušnú kulmu na vlasy....to bolo radosti. 🙂

dianka2374
1. feb 2013

No... moja dcéra (11) mala samé jednotky zatiaľ nič nedostala tak uvidím čo bude chcieť i keď hovorí že nič nechce no čo už.

ivett1
1. feb 2013

Naša prváčka mala samé jednotky, tak (ako motiváciu pre ďalšie "štúdium" 🙂) sme jej sľúbili, že si môže vybrať v dráčiku nejakú maličkosť😉

janinah
1. feb 2013

dnes výlet abude aj sľúbená hračka z dráčika,ktorú už dlho ospevuje 😉