Ako na rodokmeň?

20. nov 2023

Poraďte ako na rodokmeň, dcérka potrebujete do školy. Môj ex vyrastal v detskom domove a ani ja nepoznám bio otca.

zuzanapjat
20. nov 2023

Buď rozpíš v rodokmeni len vetvu svojej mamky, alebo kontaktuj učiteľku aby ospravedlnila dcéru z tejto domácej úlohy, nakoľko to nie je vo vašom prípade vhodné.

heln
20. nov 2023

ved uplne kludne urobte len tie vetvy, ktore poznate, dolezite je tvoje dieta a vy ako rodicia a kludne spravte len babkinu vetvu, vasich surodencov, babka ak zije, tak si isto spomenie na sesternice, tety, starych rodicov, aj to moze byt zaujimave.

autor
20. nov 2023

@heln nemám súrodencov, čo sa pamätám tak ani ex. Nepoznám príbuzných mojej nebohej matky

januska12323
20. nov 2023

Napíš čo viete, nikto z toho nebude robiť vedu.

letfenixa
20. nov 2023

@autorka napíšte čo viete a kontaktuj učiteľku s prosbou, nech sa v tom nepitve.

zeldia
20. nov 2023

Nejdes na spoveď, ani na policajný výsluch ani pred súd. Nikoho to nezaujíma a neaku učiteľku už vôbec nie. Je to úloha, do školy. Úloha znie výtvor rodokmeň - jednoducho si to vymyslí. Vymyslí si celú rodinu akú chces. Ex ma dve sestry. Aj babka ešte zije, atd.

nelca0510
21. nov 2023

Ja keď dávam robiť rodostrom,kľudne poviem,že ak nevedia,nemusia to uviesť alebo nech si vymyslia. Že je to aj nich,ja to nebudem viac skúmať. Nikdy som sa v tom nepitvala a to mi tam niekto uviedol všetkých x sesternic,ujov,tiet, ale uviedol aj mŕtveho otca a že viac o ňom nevie. Snáď máte ok učiteľku a pochopí,aj kebyže tam má uvedených pár členov rodiny.