Ako často meníte pyžamo v škôlke?

3simona3
26. sep 2018

Ako často sa mení pyžamo vo vašej škôlke?
Ďakujem za odpovede.

aspinka
26. sep 2018

@3simona3 kazdy piatok donesu domov na opratie o inom som este nepocula 😉

zuzikak
26. sep 2018

presne tak - na konci tyzdna zbalia deti do batozka. Ak by ale napr. bolo chladno, mozes vymenit aj skor....(kratke za dlhe) - to je tvoja vec ako casto budes menit 🙂

xstelinka
26. sep 2018

@3simona3 Ako pise aspinka. Ale ked sa stane nehoda,tak aj cez tyzden ho daju do skrinky.

pasica
26. sep 2018

Kazdy piatok bereme domov pyzamo aj uterak. Obliecky raz za mesiac. Ale napr minuly tyzden som v stredu doniesla kratke pyzamove tricko pretoze mal dlhe a vtedy sa oteplilo este a bolo mu twplo. Vymenili a nebol s tym ziadny problem

nika1106
26. sep 2018

Vždy v piatok sme brali

3simona3
autor
26. sep 2018

Ide o to, ze ja som nosila pyzamo kazdy pondelok nove, kedze v piatok stare v skrinke nebolo.
A tento tyzden som nasla na oznamovacej tabuli, ze pyzamo sa bude menit kazde dva tyzdne.
No mne sa to nepozdava... Za to sa pytam.
Jednoducho, hygienicke dovody... atd.

salome123
26. sep 2018

my sme nosili pyzamo domov vzdy ku koncu mesiaca spolu s oblieckami.

michaella94
26. sep 2018

My dostávame na výmenu pyžamko aj posteľné prádlo vždy na konci mesiaca samozrejme ak sa nestane nehoda.....

btus
26. sep 2018

Každý piatok nám ho dali domov, v pondelok som niesla čisté

evittam
26. sep 2018

@3simona3 U nas tiez každý týždeň. Ale podla mna je v poriadku aj raz za dva týždne ak sa nestane nehoda. Ved v tom pyžame su max.2hodiny denne...

3simona3
autor
26. sep 2018

Ok.
Dakujem.

tinka_21
26. sep 2018

U nás pyžamko každý týždeň spolu s uterákom, obliečky na periny na konci mesiaca, ale teraz od septembra dokonca zaviedli 2x do mesiaca, čiže každý druhý týždeň aj obliečky dostaneme na opratie domov... že vraj opatrenie hygieničky. A musia byť aj obliečky vo vrecku, v ktorom ich donesieme a zas odnesieme, aby vraj iné deti neprichádzali do kontaktu s cudzími perinami

nellita
26. sep 2018

Pyzamo a vankúšik na spanie raz za tyzden

elima
26. sep 2018

Každé 2 týždne, uteráčik každý týždeň.

srnka1122
26. sep 2018

To preco vam davaju prat obliecky domov? To som este nepocula...a k teme-nam davaju pyzamka domov raz za dva tyzdne ale v podstate je to jedno keby som chcela tak ho beriem domov kazdy piatok ale myslim,ze netreba

jantato
26. sep 2018

my tiez kazdy piatok berieme ale myslim ze aj raz za dva tyzdne je v poho. A stymi oblieckami tiez pocujem prvy krat, preco perete doma?

beky1813
26. sep 2018

Moja ma pyzamo v skolke uz 3.tyzden 😃 az teraz ho budeme brat domov

viera77
26. sep 2018

@srnka1122
@jantato U nas je to tak, ze kedze skolka nezabezpeci postelne pradlo vratane jeho prania v pracovniach, tak rodicia donesu detom vlastne obliecky vratane vankusa a paplonika a zaroven beru obliecky domov na vymenu/vypranie pocas vikendu.
Minuly rok sme dostavali postelne pradlo na vypratie len 1x mesacne, teraz od septembra uz 2x mesacne...uteracik a pyzamko vymiename 1x tyzdenne.

miku1
26. sep 2018

@3simona3 Ja som menila pyžamo cca 1 do mesiaca. Keď už bolo vonku horúco a malá sa potila, tak častejšie.

jaruskatt
26. sep 2018

vzdy v piatok je v kosiku ked pridem pre maleho. v pondelok prinesiem oprane 😉

nikoletah
26. sep 2018

@jantato peru preto lebo mesto/dedina tak rozhodne ze nebude 3 upratovacky ale len 2... nestuhaju nic a potom rodic nosi domov postelne pradlo... u nas pyzamko kazdy druhy piatok nosia, a nic ine nenosia domov... uteraciky a pradlo peru v skolke

jelsi
26. sep 2018

každý pondelok čisté... ale stačilo by aj každý druhý podľa mňa, veď je v tom len 1,5 hodinky denne

mija22
26. sep 2018

U nas raz za dva tyzdne. Uplne to staci myslim si nemaju co zaspinit ani prepotit za ten kratky spanok

terezka1947
26. sep 2018

uterak a pyzamo kazdy piatok

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkalubkova
26. sep 2018

u nas raz za mesiac, ale syn ostava spinkat v skolke 2 krat do mesiaca, tak mi to nevadi. Zalezi aj na to, ci su pyzamka pokope pri vankusoch, alebo su zvlast v skrinke a kazdy den si ich tam odlozia!

3simona3
autor
27. sep 2018

Dakujem, ze ste si nasli cas na odpovede.
😉.

zamilion
27. sep 2018

mám tri deti, za ten čas sme skusili 7 škôlok a jaslí v troch mestách a všade piatok sa bralo domov a pondelok nosilo čisté

zamilion
27. sep 2018

a napr moje dve mladšie dcéry sa radi zakrývajú až po uši, takže sa budia/budili celkom mokré spotené aj v škôlke. doma menia 2-3 pyžamá za týžden kvoli tomu

zorka88
27. sep 2018

Čo týždeň má nové.