Aké boli vaše obľúbené filmové rozprávky v detstve?

naikilaura
6. jún 2018

Ahojte, prosím, ktoré filmové rozprávky sa vám v detstve najviac páčili? U mňa to bola klasika z čias našich rodičov - Princezná so zlatou hviezdou a potom Kráľovstvo krivých zrkadiel. Dnes sa deťom páčia celkom iné rozprávky... Ani tie klasické knižné im nič nehovoria...

jana_eyre
6. jún 2018

preco by im nic nehovorili? detom hovoria tie veci nieco, co im doma podsuvaju..

cize ked budes svojmu skolkarovi citat klasiku v knizkach, alebo mu pustis princeznu so zlatou hviezdou, bude to poznat..

ale aby som nemenila celkom temu, moja oblubena bola cojaviem tri orisky pro popelku, perinbaba (btw moje decka perinbabu miluju, volaju ju jakub)

lubik87
6. jún 2018

@naikilaura cisárov pekár a pekárov cisár..a viacmenej všetky tie staré české s tým úžasným šumom v pozadí 🙂

beky1813
6. jún 2018

Mulan, Levi kral, Tarzan a Aladin, tieto isli u nas dokoliecka, aj dcera fici na disneyovkach. Cize deti pozeraju to, co im rodicia pustia

airaw
6. jún 2018

Ja som ako dieťa videla len 3 oriešky, soľ nad zlato, princeznú ze mlejna a šialene smutnú princeznu, tie hrane ma moc nebavili.. takú Perinbabu som ešte nevidela a ani sa nechystam

pininka
6. jún 2018

Moje deti pozeraju u nasich na videu na storocnych kazetach prave tieto rozpravky a miluju ich. Kedze ja to cez vianoce aj ine sviatky pozeram tiez, nemaju s tym problem. A pritom su to chlapci.

jeltica
6. jún 2018

Tak oni su uz zvyknute na ine pribehy aj trosku na inu kvalitu. Moju neter napriklad zacali tieto "starsie" teda tie nase klasicke rozpravky bavit az ked mala 10 rokov a viac 🙂 Potom im prisla na chut a teraz ich ma velmi rada ale dovtedy ju bavili len nove a kreslene, hrane vobec

zuzanapjat
6. jún 2018

Syn ma tri roky. Z tradičných rozprávok má rád Princa Bajaju, Janka Polienka, Palčeka, Otesančeka, Dvanástich mesiačikov a všetky rozpravky typu Janko a Marienka, alebo ruské ľudové rozprávky... ale len v čítanej forme. Hrané ho tak nebavia... a po pravde už ani mňa :D Nejaké tie české si pozrel, také kde vystupujú čerti, ale viac sa na ne nepýtal, takže ho neohúrili.

saxana000
29. okt 2021

❤Nekonecny pribeh ❤
mozem ho ist dabovat..