8 ročný syn sa pohoršil v správaní

7461166383
26. apr 2013

dieta som vychovavala ako som vedela najlepšie s manželom a teraz sa vyskytli problemy ...i doma aj v škole na rodičovskom hovorila p.učitelka že učenie mu ide velmi dobre až na to že sa začal občas bit s detmi a byt taký surovejší ,,,aj mladšiemu občas robí zle ,,,inač bol velmi milý pozorný ,to teraz v pribehu pol roka sa zmenilo správanie ,,, ☹

sisaha
26. apr 2013

@7461166383 skuste sa s nim otvorene porozpravat. Mozno sa mu deti v skole vysmievaju... a len tak mimochodom...dufam, ze tvoj nick nie je tvojim rodnym cislom 😕

cerez
26. apr 2013

@sisaha Nad tým číslom som rovnako uvažovala ako ty.

@7461166383 Určite sa porozprávať, on najlepšie vie čo ho trápi. Uvádzaš, že máš ešte mladšie dieťa. Niekedy prehliadame tých najmenších, ich provokovanie a väčšinou doplácajú na ne starší. Rovnako sa aj povaha dieťaťa mení, to čo platilo ešte pred rokom, teraz nemusí. Ja mám tiež 8 ročnú kočku a donedávna som s ňou nemala problém. Snažím sa ju pochopiť, ale niekedy je to fakt ťažké. Teraz sa viac uráža, je plačlivá, hašterivá. Žeby začínajúca skorá puberta? 😀 Chlapci to zas dávajú inak navonok, napr. bitím. Ale nemalo by to byť tak.

mawka
26. apr 2013

@7461166383 nechodi nahodou na ZS Skolska 2 v Holíči?