6-mesačná dcérka má nemá rada

14. feb 2024

Baby manzel je pn a je doma druhy mesiac a ja mam pocit, ze dcerka ho ma radsej ako mna☹️On vie na nu vselijake srandicky napr ide len okolo ona sa zanim pozrie a kuka na dvere, ze kde je. Aj ja ked pridem napr z kostola pozera namna ze som prisla usmeje sa aj ked robim srandy ale proste neviem take srandicky ako muz. Ked napr lezime a hrame sa snou obaja kuka nanho skor nez namna a
Mne z toho stiska srdce☹️

dzulli1980
14. feb 2024

Si vážne myslíš, že 6-mesačné dieťa si toto, čo riešiš, nejako uvedomuje? ... nie si kus precitlivelá? ... také dieťa potrebuje jesť, piť, spať, mať čistú plienku, podnety a to je všetko.

natall113
14. feb 2024

Je to úplne normálne, s tebou je stále, s mužom je menej tak je jej "vzácnejší"
Niekde som čítala že bábätká lepšie reagujú na mužský hlas lebo majú vyšší tón.
U nás to je skoro rovnako ja musím robiť dvorného šaša a muž stačí že príde domov a dcéra sa smeje
Určite vas má rada rovnako

diewcatqoo
14. feb 2024

Pride obdobie, ked toto ocinkovanie velmi ocenis 🙂

wikiwiki
14. feb 2024

Tak to si ozaj nemyslím, že polročné dieťa práve toto nejak rozlišuje a že by cielene mala niekoho radšej ako iného. Tak proste on ju inak zabaví ako ty, a zase ty s ňou robíš iné veci. Veď to je normálne.

autor
14. feb 2024

@natall113 len muz je s nami doma cize ma dvoxh doma rovnako

autor
14. feb 2024

@diewcatqoo dufam

autor
14. feb 2024

@wikiwiki ☹️☹️Viem napr os neho nezje ked ju krmi on usta zatvori a nepapa

wikiwiki
14. feb 2024

No tak vidíš. Síce ju zabaví, ale ostala by pri ňom hladná 😀 S tým musíš počítať, že aj keď bude väčšia, tak s každým z vás sa bude inak baviť a rozprávať sa o iných veciach a iným štýlom.

ankare
14. feb 2024

Tes sa z toho. Dopraj im ten krásny vzťah. Ocko je vzácnejší, Ty si s ňou stále. A dcéry vraj vseobecne lipnu viac na ockoch. Každý jej dávate niečo iné, Ty napr. 24 h. starostlivosť, ocko zábavu a srandicky. Tvoja dcerka Ťa nadovšetko ľúbi,ver mi. ❤️

kitycat
14. feb 2024

Vazne?

Vies ze nejaky hormon sa z zeny uvolnuje ked sa o dieta stara ale ten isty hormon sa uvolnuje z muza ked sa s dietatom zabava? Mama je na tu starostlivost. Ja urcite nemienim robit opicky 24/7 aby som bola "zaujimava" pre pol rocne dieta ♥️

svetlonos
14. feb 2024

Do kostola chodis a ides plakat, ze 6 mesacne babo viac pozera na otca ako na teba - to vážne? Pan Boh sa isto nenahneva, ked vynechas jednu omsu a nacitas si nieco o babatkach. Ty budes pokojnejsia a tym padom aj cela rodina.
Ale mala info - male deti lubia svojich rodicov nezistnou láskou a to aj ked su na nich rodicia protivny, kricia ci daju po zadku. Rodicia su pre nich cely svet, znamenaju pre nich prezitie.
Nas starsi ma asi mesiac ockovske obdobie, bolo to super 🤣 Konecne si zazil aj on chodit na wc vylucne vo dvojici, bol v kuse na nom nalepeny no hotovy dream team 😁
A ja som si v klude vypila kavu, uvarila, upratala a dokonca sa isla sama prejsť alebo ku kaderníčke. Ja som neriesila prkotiny, ze ma nelubi - vedela som kde je moje miesto. Muz bol vtedy tiez pn. Neboj lubi ta 😃

autor
14. feb 2024

@ankare ☹️Dakujem

autor
14. feb 2024

@svetlonos dakujem a prosim nemiesajme kostol a moje domienky peace

monicatko20
14. feb 2024

U nás to bolo takto asi do pol roka..potom k nám zavítala separačná úzkosť a to mi len začali chýbať tie chvíle, keď si malý viac všímal tatka 🤣 odvtedy je len mama cecek..nepohnem sa od neho ani na wx bez toho aby neplakal..🙄

januska12323
14. feb 2024

Nerieš prkotiny, to dieťa ledva rozozná dvoch ľudí, ktorý sa o ňu starajú.

monicatko20
14. feb 2024

@svetlonos presne toto 🤣 náš mal tiež LEN obdobie tato a ja som si celý mesiac užívala pokojnej starostlivosti o domácnosť a kuchyňu 🤣 nanešťastie u nás skončilo veľmi rýchlo a nastúpila 2 vlna separačnej 🙄 malý do toho všetkého tentokrát nema záchvaty a nehadze sa za všetko o zem, ale pre istotu je tak plačlivý a začal sa všetkého báť.. v noci uspim, musím ostať pri ňom, ak odídem chodí pre mňa 😬

dusankomoj
14. feb 2024

Muži sú pre batoľatá ,,zaujímavejší" majú hrubší hlas( deťom sa páči to dunenie) a keď sú k tomu zarastený tak je to úplne TOP🤣 Autorka buď rada,že chce tatina. O pár mesiacov,keď bude mať separačnú úzkosť, tak sama bez neho nepôjdeš ani na WC.

gabriela2952
14. feb 2024

Jasne u nás doma to isté:D príde manžel len sa ňu pozrie a už sa rehoce :D ja sa môžem aj na hlavu postaviť akého šaša zo seba robím:D

Inak minule som bola pár hodín mimo domu a keď som sa vrátila dcérka má mala totálne na háku :D len sa obzrela že čo robím doma a to je všetko:D ale ja si z toho nič nerobím, viem ze ma ľúbi tak isto ako aj ocka 🙂

autor
14. feb 2024

@gabriela2952 taka aspon. Niesom sama