11-ročná dcéra chodí von s chlapcom

14. júl 2024

Je normálne keď.chodi von s chlapcom dcéra akozee.kamarat,ale dosť často si pisu a aj na zmrzku atď.Neviem v mojej dobe sme až s kamarátmi a nie.takto.skoro...

pe_mi
14. júl 2024

Ahoj,u nás ,syn 10 rokov ešte chodia oddelene,chlapci partia spolužiakov a kamarátov zo sídliska a dievčatá svoj okruh kamarátok.
A chodia sa ešte tak nevinne podpichovat.ze akože si napíšu,tam som ťa videl.alebo ich chodia sledovať a robiť im napriek,akože tak detsky ešte
Nechodia von dievča , chlapec .z ich partie nikto.

anjelicek26
14. júl 2024

Syn chodí s chalanmi iba a su to uplne deti este... baby ho nezaujímajú...ony sú v tom veku mentálne úplne inde už...

karmen118
14. júl 2024

Môžu byť len kamaráti, možno si s ním rozumie, neviem či má aj kamarátky - to nepíšeš, ale môže to byť aj taká tá prvá detská láska, že sa akože navzájom sebe páčia, chcú spolu tráviť čas, ale je to ešte také nevinné, ako píšeš idú spolu na zmrzku, majú spoločné záujmy o tom sa bavia, na prechádzku a tak. Však pozvi chlapca k vám na nejaký koláč, a uvidíš, aký budeš ma z neho pocit. Ja som sa kamarátila veľa aj s chlapcami, odmalička viac som si s nimi rozumela ako s dievčatami. Na strednej som si našla ako najlepšieho kamaráta tiež chlapca, čisté kamarátstvo nič medzi nami iné nebolo, sa nám dosť aj posmievali preto, že akože spolu chodíme a pod. pubertálne reči, a my sme sa na tom len smiali :D

egonsk
14. júl 2024

moze to byt zacinajuca prva laska, ale zaroven asi aj najvyssi cas si s nou porozpravat o bocianoch ....

ukgirls
14. júl 2024

ja som mala viac kamaratov ako kamartiek uz od mala ... nic zle na om nevidim .. okrem toho v tom veku zacinaju prve lasky -pusinky drzanie sa za ruky -nic viac...doveruj dcere

autor
14. júl 2024

@ukgirls 11 ročne pusinky??? To snáď nie

zafir01
14. júl 2024

Môj má 12,5 . Bývame na dedine . Boli tu za ním pozrieť dievčatá ,spolužiačky . Šli na bicykloch na Kofolu .on plus dve baby .jedna z nich má záujem o môjho syna 😂 . Tie baby vak zmerajú vyspelejšie ako ja . väčšie prsia ako ja , tie postavy ,celkovo výzor .. Ale teda nezakazujem mu . Verím mu ,už máme určite rozhovory za sebou . Zatiaľ len kecaju v parku , teda aspoň mi to syn tvrdí .aké ako píšem ,verím mu .

ukgirls
14. júl 2024

sak na lica - nevrav ze ty si zacala az po svadbe .. ved tie letne prve lasky su toie najkrajsie

autor
15. júl 2024

@zafir01 aj ja jej verím ,tiež o Tom debatujeme ale niekde v podvedomí má to fesi že tak skoro sa zaujíma o chlapcov ,lebo keď majú ísť von tak je dlhšie pred zrkadlom ako ja🤣

autor
15. júl 2024

@ukgirls po svadbe určite nie a to ani nechcem,ale aspoň do tej 15 tnastky som dúfala

kp7333
15. júl 2024

Dnesne deti su popredu - frajeruju a pusinkuju sa niektore uz od 11-12 rokov. Vidim take priklady v okoli. Nastastie je moja v tomto pozadu (zatial).

sagitta33
15. júl 2024

Aj môj 9 ročný kamaráti so spolužiačkou. Sedí spolu od 1triedy a aj sprevádza ju domov.❤

emmli
17. júl 2024

Mam 12 v triede mam spolužiačku čo ma za najlepšieho kamarata chlapca ale su to čisto iba kamarati

tini27
17. júl 2024

Ja som mala 12, keď sme sa spoznali s mojim mužom… teraz mám za pár dní 30, sme stále spolu 🙂… ja viem, že ten “prerod” z dievčatka na slečnu príde pre rodičov rýchlo a nečakane, ale proste to tak je, netreba sa toho desiť ani sa tváriť, že to tak nie je… ver jej, ver sebe, že si ju predsa dobre vychovala 🙂 Aj keď sa jej páči, aj keď idú spolu von, to neznamená, že z toho musí vzniknúť nejaká katastrofa ;)

sidicek
19. júl 2024

U nás sa bežne chlapci s dievčatami kamaratia a chodia von, majú v triede dobre vzťahy, to je všetko.

7miriam77
30. júl 2024

Moja 9 ročná dcérka má aj kamarátov, chodia von na ihrisko ako partia spolužiakov, dievčatá a chalani, spolu, aj u nás veľakrát zazvonia chalani, či Lili môže ísť von. Nič zlé na Tom nevidím....zatiaľ 😃😃