Poraďte alergológa a kožnú lekárku - Skalica a okolie

veverka5889
19. júl 2022

Dobrý den, prosim o doporuceni skvelou kozni a alergologa ve skalici nebo okoli. Dcerka ma temer 2,5roku a nikdo to neresi mame momentálně kozni pod hajkom ve skalici ale to je katastrófa asi je dobre kdyz nekdo potrebuje razitka ale s prominutim ho... vyresi, dala malej kortikoidy a tod vse. Ale malu prece tohle nevyleci a to podotykam ze nebylo zadne vstupni vysetreni a prohlidka malej probihala pres stul. Mozna jsem narocna no nicméně kazdy rodic chce pro sve dite to nejlepší a dcerka opravdu trpi. Ma velmi suchou kozu ale hlavne vse ju svědí. Děkuji už ted za rady

majocka858
23. júl 2022

@veverka5889 utekaj do nudch v bratislave...top pristup

mimaan
23. júl 2022

@veverka5889 my sme podobne riesili dlho s dcerou. Nakoniec sme skoncili u Mudr. Novakovej v Procare v Bratislave - super pristup, pomohla nam velmi. Bohuzial Procare je drahy, ale naozaj som uz bola zufala. Koznu mame Hrnciarovu v Skalici, zaujem ma, ale uplne nadsena nie som. Nastastie nam pomohlo zistit, ake alergie dcera ma, upravili sme podla toho rezim a momentalne ma kozu v super stave.

mimaan
23. júl 2022

@mimaan a urcite od 3 rokov sa pytajte do kupelov do Smrdak (ziadost napise aj pediater), nam to velmi pomohlo