MUDr. Martin Donoval - skúsenosti

4. sep 2024

Dobrý deň, prosím vás aké máte skúsenosti s pánom doktorom Donovalom z Holíča?
Zaujíma ma prístup , komunikácia, riešenie problémov, objednávanie atď.
Ďakujem

tehulka2011
4. sep 2024

Mam dobre skusenosti, profesionalny pristup, objednavanie je na cas a vacsinou presne tak aj vezme. Problemy som neriesila.

dominikaakinimod
4. sep 2024

Velmi pekné priestory, objednanie na čas a minimálne čakanie.... Poslednú dobu mám pocit že to je všetko hrr hrr len aby sa stihlo čo najviac pacientiek.... A pán doktor vždy vysvetlí čo treba len asi podla nálady niekedy je príjemný niekedy menej 🙂

112lili112
4. sep 2024

Mne zanedbal tehotenstvo a nasledoval potrat plánujem zmenu

monush19
5. sep 2024

Ja som od neho odišla do Senice, a tam je lepší doktor, všetko mi povie, vysvetlí atď... Ale každý vám napíše inú skúsenosť.
Ale som rada, že som odišla od neho. Tu v Senici neplatím (max 2eura.)

noami12
6. sep 2024

@monush19 prosím Vás komu chodíte do Senice ? Tiež plánujem zmeniť.

noami12
6. sep 2024

Chodila som k nemu, som mu vďačná, lebo keby nebolo jeho do dnes by som nemala asi do dnes deti, dobre mi poradil a tak ako povedal aj bolo. Ale nakoniec som si kartu preložila inde lebo som mala vážnejší problém a stres a zdalo sa mi že dosť situáciu zlahčoval.

monush19
6. sep 2024

@noami12 Andrej Živica sa volá, a dá sa uňho objednať na čas aj online, a aj zoberú na čas... Tento je pre mňa 100x lepší ako Donoval.
Pretože tento sa mňa na všetko pýta, aj či nechcem za príplatok vyšetrenie atď.

noami12
6. sep 2024

@monush19 no toho plánujem aj ja dat, minule som tam volala ci primaju a ze môžem prísť vypísať tu žiadosť, aj som bola len dlho nikdo neotvaral tak som to vzdala, ale chystám sa tam už na ďalší týždeň, čakacia doba není nejaká dlhá?

monush19
7. sep 2024

@noami12 skúste sa aj online objednať, tam si vyberiete deň a čas. Ja som tam len raz čakala dlhšie asi 30min, ale inak vždy ma berú na čas.

autor
7. sep 2024

@monush19 ja som u pána Živicu a spokojná nie som ani náhodou.. s jeho prístupom.. čo najskôr chcem odísť od neho preč

noami12
7. sep 2024

A aký ma prosím Vás prístup?

sandra811
10. sep 2024

Ja som bola u dr. Donovala 10 rokov. Teraz som dva roky dr. Chvostačovej a to je 100 a 1. Som rada že som prešla k nej. Len teda momentálne neberie nové pacientky.

noami12
11. sep 2024

@sandra811 áno k nej som chcela prejsť ale neprijala ani vtedy :(