Kurz programovania v Skalici

7trisha7
8. sep 2021

Ahojte, prosim vas, neviete niekto ci je v Skalici alebo blizkom okoli kurz programovania? (Nemyslim online kurz).
Dakujem 🍀

lucik194
8. sep 2021

@7trisha7 programovanie je siroky pojem, co konkretne? od toho sa treba odrazit..... a zacat hladat

7trisha7
autor
8. sep 2021

@lucik194 tak celkovo 🙈.. tie úplne základy html ma učí muž..

lucik194
9. sep 2021

@7trisha7 toto nie je dobre zmyslanie, tak celkovo..... radsej sa zameraj konkretne na jeden dva smery a venuj sa len tym.
html spolu s javou, alebo python.....ono zavisi od toho co by si mala v plane robit do buducna, programovat web, nejake aplikacie, vela bab sa napr pusta do testovania, dátovej analyzy (pri nej potrebujes aj databazy)....
vacsina firiem sa teraz orientuje len na online vzdelavanie, je to bez rizika nakazenia, preco nechces online?

7trisha7
autor
9. sep 2021

@lucik194 ved ano ja viem že nie tak celkovo, ale nevedela som ako odpísať.. proste muž ma naučí základy to html, css a potom sa rozhodnem ako ďalej konkrétne, len som chcela vedieť či tu taky nejaky kurz buď v SI alebo okolí je, jednoducho nejaký programovací kurz. Ešte nie som teraz rozhodnutá ako ďalej 🙂) len si tak zisťujem či tu také čosi je proste 🙂 .. nemám rada online kurzy proste :D potrebujem osobný kontakt, osobne nech mi to niekto vysvetluje naživo 😂 ano viem že v covid dobe je to asi náročná požiadavka :( ale tak viem že iné osobné kurzy normalne prebiehaju (zatial) ..