Vývoz žumpy - Senec a okolie

erikava
29. aug 2020

ahojte, vedeli by ste mi poradiť nejakú firmu na vývoz žumpy v Senci? Sice nie som priamo zo Senca ale 7km vzdialená dedina.
No bývame tu už rok, zo začiatku nás vývoz stál u firmy Žumpár Pišta 40eur čo bolo ešte v pohode, ale prišla korona ceny sa začali navyšovať a po korone nám bolo povedané že vyššie uvedená firma sa spojila s firmou kanal mps a oni si pýtajú za vývoz 67eur čo nám príde už dosť..preto sa pýtam či nemáte skusenosť s inou firmou prípadne aj kontakt na ňu. Bola by som vám veľmi veľmi vďačna 🙂

zooeynka
29. aug 2020

Ved to je celkom fajn cena. Ries to cez obecny urad, zavolaj tam a oni dohodnu vyvoz. Toto nemusis riesit na vlastnu past, obce maju dohody s "zumparmi".

erikava
autor
29. aug 2020

@zooeynka keď si zoberieš že je každý mesiac 67e tak to je za rok pekná čiastka.. o 300 eur viac ako minulý rok :/
Skúsim ten obecny urad ze co mi povedia, lebo ked sme sa pytali susedov tak aj oni si to objednavaju sami

zooeynka
29. aug 2020

@erikava kolko kubikov mate zumpu ze to treba vyvazat kazdy mesiac?

veronikaszabova
29. aug 2020

@erikava kazdy mesiac???

erikava
autor
29. aug 2020

@zooeynka Ak sa nemylim tak 7-8, sme v nájme takže neviem presne.
Zavysi to od toho koľko periem a ako často ide umývačka.
Umývačka každy vecer, pranie 3pračky za tyždeň. . A

erikava
autor
29. aug 2020

@veronikaszabova max nám vydrži mesiac a pol :/

erikava
autor
29. aug 2020

A max nám vydrží mesiac a pol :/ takže už chápeš prečo mi príde 67 veľa ?

zooeynka
29. aug 2020

@erikava potom napus kolko by to bolo cez obecny urad

loginexistuje
29. aug 2020

neviem o tom zeby nejaky obecny urad poskytoval vyvoz zumpy v dedinach v okoli senca jedine si normalne objednat a zaplatit aj 67 je tu este ok cena

ajsha123
29. aug 2020

My bývame cca 13 km od Sc a tu brali dakedy dávno 30,potom 40, potom 50 (vsetci zumpari) a včera nam pan povedal, ze ceny v čističkach sa navýšuju a od budúceho mesiaca 60. Za vyvoz 10 m3. U nás sa interval navýšil na 3 tyzdne cca... Tak tiez nie sme nadšení... Ono ta cena závisí aj od toho, ako ďaleko máte najbližšiu čističku, do ktorej sa fekalie vyvezu...

erikava
autor
29. aug 2020

@ajsha123 A smiem vedieť cez aku firmu vam chodia vyvazat? Presne tak to bolo aj u nas. Najskor 40, 47,50 a zrazu 67..

erikava
autor
29. aug 2020

@zooeynka Nasa obec neponuka taku sluzbu ze by obecny urad zabezpecoval vyvoz. Pani statostka mi dala len 2kontakty z toho jeden vyuzivame teraz tak skusim cez tyzden zavolat na ten druhy a spytat sa na cenu

ajsha123
29. aug 2020

@erikava poviem pravdu, ze neviem. Tiez mame kontakt na 5 ľudí, co vyvážajú zumpy, asi su to živnostníci. Vsetci majú cca rovnaké ceny

baska311
29. aug 2020

Tiež bývame pri Senci a toto navýšenie cien za posledné obdobie je naozaj hrozne. Nám vydrzi cca 2 mesiace (ale sme len dvaja a cele dni okrem víkendu vlastne v práci) ale od decembra nastupujem na materskú takze tipujem že tiež sa nám ten interval trochu skráti a bude to ešte horšie. Žiaľ zatiaľ sme nič vyhodnejsie nenašli 🤷🏻‍♀️

erikava
autor
29. aug 2020

@baska311 trochu som hladala na internete a našla som 4 nové firmy, chystám sa ich v pondelok obvolať tak dám vedieť čo som zistila. Hádam sa pošťasti a najdem niečo lacnejšie, lebo tých 67eur mi príde naozaj veľa hlavne keď je to takto často :/

andrea_prestastna
29. aug 2020

Ahoj byvam vo Velkom Bieli, mesacne davam 42e a vytiahne 10kubikov ja mam 12kub zumpu ak chces kontakt napis mi

lolinko
30. aug 2020

@erikava
Bývame v novej dedinke a za vývoz žumpy vždy platíme 42€
Môžem dať kontakt, napíš mi ak by si mala záujem

andrea_prestastna
30. aug 2020

@lolinko pan Rigo alebo pan Bryndza?

lolinko
30. aug 2020

@andrea_prestastna
Vždy volám s pani a tuším pani Rigova sa volá, len v mobile to mám uložené ako žumpa 🤭😁

andrea_prestastna
31. aug 2020

@lolinko ano to je jeho zena

silvicka247
31. aug 2020

@erikava Ahoj skus Karol Vadocky je z Novej Dedinky berie 43 eur 12 kubikov tu je cislo 0903 474 866

erikava
autor
31. aug 2020

@silvicka247 ďakujem skusim zavolať aj tam 🙂

natalianm
13. okt 2020

absolutne obec nema nic spolocne s vyvozom zumpy. Treba si to riesit presne ako susedia. Ja odporucam fekalko cena 43€ . 11 kubikov alebo 12 zoberie podla tohos akym autom pride.

natalianm
13. okt 2020

a druha vec pan brynza vyvaza zumpu na polia uz nie raz bol prichyteny aj rieseny policiou... ako je mozne ze dokaze prist na vyvoz aj v nedelu ked je cisticka zatvorena?

nika_val
7. dec 2020

Prosím súrne by som potrebovala kontakt na pána Bryndzu.. máte ho prosím niekto?
Zle sme si skontrolovali žumpu a tento pán je naša posledná šanca lebo nikto z uvedených nemá zajtra voľno.
Prosím

maricam
21. dec 2020

Viete mi prosim niekto poslat kontakt na pana Riga/Rigovu na vyvoz zumpy? Dakujem

maricam
21. dec 2020

@lolinko viete mi prosim pislat kontakt na p. Rigovu?

lolinko
21. dec 2020

@maricam
Ahoj
Prepáč až teraz som sa dostala na koník. Kontakt máš v správe

martaturi
25. feb 2021

@lolinko mohla by som aj ja pekne poprosiť kontakt na p. Riga? Vopred ďakujem 🙏

nika_val
25. feb 2021

@martaturi +421905 624 943
No u nich treba vyvoz objednávať tak cca 5 dní dopredu, aspoň tak mi už pár krát povedala pani Rigova ktorá väčsinou zdvíha telefón..preto som potom volala inam 🙂