Skúsenosti s Fed-Gyn v Senci

mirmilina
4. máj 2021

Dobry den, prosim Vas hladam si gynekologa, kedze som sa prestahovala a mojho gynekologa mam daleko a som v 6tt. Bol mi odporuceny dr. Šimko z Fed-Gyn, nasla som starsie diskusie kde sa spomina dlhe cakanie a nespokojnost so sestrickou..zaujmala by ma aktualna situacia..aj ake su poplatky..a ci ste spokojne a odporucate/neodporucate mi ich..dakujem pekne 😊🙏🏻

sirka9
4. máj 2021

@mirmilina ja k dr. Simkovi chodim pdkedy otvoril v Senci ambulanciu, bola som prva pacientka tu. Ano, niekedy sa caka dlhsie, uz sa mi stalo, ze aj hodinu. Bohuzial, objednavaju v cca 15 minutovych odstupoch, ale vzdy sa to nejak poposuva. Mne osobne to nevadi, ale verim, ze niekomu ano. Sestricka kedysi bola o nicom, teraz tam je za mna uplne super baba, nikdy sa mi nestalo, ze by bola neprijemna, vzdy s usmevom. Aspon ku mne. V tyzdni sa tam strieda viac doktorov, neviem ci dvaja chlapi a jedna zena, nesledujem to, kedze si vzdy pytam termin k Simkovi. S nim ako doktorom som od začiatku nadmieru spokojna, vzdy mi aj poradil, aj riesil co bolo treba. Vzdy som sa vedela na neho spolahnut. Je mi jasne, ze mozno inym babam nevyhovuje, kazda sme ina. Ale za seba poviem iba, že ja by som nemenila. Jedine, co mi je luto, ze uz nerobi porodnika. Vzdy som chcela rodit u neho. To sa mi bohuzial nesplni.

stankot
4. máj 2021

@mirmilina ja tam chodim k Foltinovi,aj som dva krat rodila u neho...sestricka je super...co sa plati na zaciatku neviem ani ci sa plati,ja ked idem na preventivku platim 10 eur za sono...casovy sklz maju skoro vzdy ale da sa...a robia aj poobede resp.vecer...lekari sa striedaju ale vzdy ked sa objednas tak sa sestricka spyta ku komu chodis a k nemu ta objedna...

oros
4. máj 2021

@mirmilina aj ja môžem len odporúčať. Chodím tam už 18 rokov, chodím tiež k Dr. Simkovi, som spokojná. Ale bola som už aj u Dr. Foltina a Dr. Otapkovej a na nikoho nič zlé nemôžem povedať, sestrička takisto veľmi príjemná. Áno aj ja vždy čakám aj tu hodinu, ale tak pokiaľ nemáš žiadne problémy a ideš na raz za rok na prevenciu, myslím, že sa to dá zniesť. A platím tiež len 10 eur za sono. Takže za mňa veľká spokojnosť, dochádzam tam z BA.

anjelik_tobi
10. máj 2021

Skuste si zavolat do amb...viem ze tehotne neberu...inak vsetko ok..co tu bolo uz spominane

jajkakon
29. feb 2024

Preco platite 10e za sono? Je to hradene z poistenia, mi nehovorte, ze v cenniku maju kolonku sono...ved by im taku pokutu napalili, ze az...