Podnájom pre slobodnú mamičku s 2 deťmi

30. aug 2024

Dobrý deň prosím vás pekne chcela by som sa spýtať Nejaký podnájom za rozumnú cenu Pre mňa ako slobodnú mamičku s 2 deťmi nechcem ostať na ulici pre mňa sú deti veľmi vzácne ja už rodičov bohužiaľ nemám nemá mi kto pomôcť čo bývame v podnajme nás už tu nechcú lebo s mojim priateľom som sa rozišla bola by som vďačná za každé info ďakujeme 😔

doriiis
30. aug 2024

Aspoň uved mesto,kde by to malo byt

zmrzlinka2021
30. aug 2024

A byt po rodičoch? S priateľom ste nemali nič v spoluvlastníctve?

lenkasarka
30. aug 2024

@doriiis fórum -Senec

doriiis
30. aug 2024

@lenkasarka ....keď som čítala ja tak to bolo pod ,,Voľné diskusie"

melanta
30. aug 2024

Prečo vás v podnájme nechcú? Ja osobne ak niekoho nechcem v podnájme, tak preto, že nemá prácu a nevie každý mesiac načas platiť plnú sumu nájmu. Nevyhodila by som niekoho preto, že sa rozišiel s partnerom. Takže otázka je, aký je skutočný dôvod, že musíš odísť zo súčasného nájmu.

gemerka17
30. aug 2024

S danou zostavou vám komerčný nájom ťažko niekto dá. Nikto nechce dieťa, dupľom 2 deti a ešte len jeden rodič, tak to je takmer nezohlatelne. O rozumnej cene sa v dnesnej dobe tiez tazko baviť. Popozerala by som sa po iných moznostiach ubytovania.

autor
30. aug 2024

@zmrzlinka2021 Bohužiaľ nie dom ktorý mala moja mama zobrali Exekútori

autor
30. aug 2024

@melanta Prečo ma nechcú ja už tu nebývam s priateľom a zmluva ktorú mal s podnájomcom
Už teraz v septembri končí a nechce nám ho predĺžiť lebo on pozná iba jeho ale mňa moc nie byt pekne platíme každý mesiac aj elektrinu keďže to platíme 250 €

autor
30. aug 2024

@gemerka17 Za pokus to stojí samozrejme hľadáme aj krízové centra ale bohužiaľ niektoré sú stále plné do jedného som dávala žiadosť

autor
30. aug 2024

Som ochotná odísť hocikde pokiaľ by bol nájom rozumný aspoň do 400 € 350€ Nie som Cigánka nie som neslušná mám iba 2 deti o ktoré sa potrebujem postarať aby ne skončili u otca aj ja na ulici na prvom mieste mi je strecha nad hlavou

tomeko973
4. okt 2024

už ste našli ubytovanie?

autor
4. okt 2024