Kúpa trojizbového bytu v Senci

1miruskaaa1
10. nov 2021

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či náhodou niekto nepredáva alebo nevie o niekom kto chce predať 3i byt v Senci s balkónom max do 145 000eur .. najlepšie zrekonštruovaný a zariadený. všetky inzertné portály máme pozreté a žiadne nové ponuky, resp. skoro nič :(
Ďakujem

luccija
10. nov 2021

@1miruskaaa1 práce včera som pozerala byty v Senci celkom fajn ponuka Ceny si nepamätám, ale veľa ma zaujalo

1miruskaaa1
autor
10. nov 2021

@luccija my mame vsetky inzertne portaly prejdene. Cize skor sme chceli od nejakeho sukromnika, kto to este neuverejnil , lebo uz sa nam parkrat stalo, ze nam slubili byt a nakoniec ho predali inemu :/ preto som tu pisala, ci niekto nahodou nebude chciet v blizkej dobe predat, alebo nevie o niekom

evkamotka
10. nov 2021

A kebyze rozsirite hladanie aj na pezinok?

1miruskaaa1
autor
10. nov 2021

@evkamotka aj nad Pezinkom rozmýšľame. Tých ponúk na Pezinok je ešte menej ako na Senec ☹

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1miruskaaa1
autor
10. nov 2021

@cocolino234 Dala som všade. Aj na fb stranky a nič :( vy ste kde dávali? Už ma nebaví to, že vždy nas niekto predbehne :/

sisa_s
10. nov 2021

@1miruskaaa1 a keby si skusila kontaktovat nejaku realitku v tej oblasti? Oni maju casto prve info, ze sa nieco pojde predavat..

1miruskaaa1
autor
10. nov 2021

@sisa_s aj to som skúšala, asi cez 5 makléroch a nič ☹
Preto som chcela cez súkromnu osobu, či náhodou nebude niekto predávať, alebo niekto nevie o niekom

jana_eyre_2
10. nov 2021

Skús sa pridať do skupiny Senca na FB, alebo nejakej konkrétnej dediny ktorá sa vám paci a tam zadat dopyt.. ja bývam v Chorvátskom grobe a tam v skupine sa vždy nájde nejaký budúci sused čo zháňa bývanie.. tak si niekoľki našli vhodný byt či dom..

sisa_s
10. nov 2021

@1miruskaaa1 tak asi treba navysit rozpocet alebo upustit od zrekonstruovaneho a zariadeneho bytu, neviem, aka je priemerna cena za 3i v senci

1miruskaaa1
autor
10. nov 2021

@sisa_s rozpočet je ok, skôr je problém v tom, že je malá ponuka a vysoký dopyt 🙂 preto som chcela ponuku, o ktorej nevie nikto 🙂

luccija
10. nov 2021

@sisa_s cena je vyššia ako autorka ponúka, ale tak motyka možno vystrelí...určite bude musieť zľaviť z nárokov zariadený...
@1miruskaaa1 tiež si myslím, že treba dať inzerát do Senca na FB, a blízkych dedín...ja banujem, že sme nešli bývať do Senca mám veľmi rada to mestečko.

1miruskaaa1
autor
10. nov 2021

@luccija nemyslim si ze cena je nizka .. boli krasne byty, zariadene len problem je v tom, ze hned sa preda a ani nestihnem reagovat.. alebo uz ma nvm kolko zaujemcov .

sisa_s
10. nov 2021

@1miruskaaa1 nastav si notifikacie z nehnutelnosti.sk a cakaj...ked pridaju dobru ponuku, musis sa hned prva ozvat, aby si mala sancu, teraz je boj o pekne byty za dobru cenu

1miruskaaa1
autor
10. nov 2021

@sisa_s mam 🙂) ja som uz asi vsetko vyskusala :D ale kazdopadne ak by nahodou niekto vedel o niecom, prosim napiste 🙂