Kaderníčka v Senci

kra
12. sep 2021

Ahojte babenky, presťahovala som sa do Senca. Potrebujem poradiť dobrú kaderníčku na krátky účes.
Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

bluemoon24
12. sep 2021

Já chodím do antikvariátu na Krátké, hned vedle je kadeřník Matej Bilický, velmi profesionální, jsem tam moc spokojená, akorát nevím, jestli dělá i účesy 🙈 já se tam chodím barvit a stříhat, zkuste kdyžtak zavolat 🙂

kra
autor
13. sep 2021

@bluemoon24
Ďakujem, mrknem tam

domikulienka
14. sep 2021

@bluemoon24 Prosim Vas a cenovo to tam +- ako vyjde?

bluemoon24
15. sep 2021

@domikulienka já tam chodím na balayage a platím tak cca 80€, což je celkem málo, jinde v salónech jsem viděla, že se to pohybuje tak kolem 110-120€. Balayage je asi nejdražší úkon, tak jinak moc nemůžu soudit 😅

domikulienka
15. sep 2021

@bluemoon24 ďakujem pekne za odpoveď. Bayalage je jedine spolu so strihanim, čo si aj ja davam robit. 🙂 Takže si mi poskytla cenu presne na to, čo som potrebovala a aké máš dlhé vlasy? Tá cena je už aj so strihanim? A ako dlho to trva cca? Necakas dlho, kým ta zoberie, aj napriek tomu, ze si objednana?

Ja si inak davam vždy robiť bayalage u svojej spolužiačky v Topoľčanoch, odkiaľ pochádzam a urobi mi to vždy top a tam to stojí okolo 60€, lenže teraz mám malé 5 týždňové novorodeniatko, tak musím si tu v SC zohnať, aby som tam nebola dlho.

bluemoon24
15. sep 2021

@domikulienka já mám vlasy celkem dlouhé, pod ramena, čekala jsem max 5 minut od času, kdy jsem byla objednaná. Měl to velmi rychle hotové, je velmi profesionální, přesně tak, jak jsem mu ukázala na fotce. Je velmi příjemný a milý. Většinou se dá objednat na další týden 🙂. Ano cena je kompletní i se stříháním.

domikulienka
16. sep 2021

@bluemoon24 no tak to je perfektne, musím sa aj ja objednať. Ešte mi, prosím, napis, koľko trvalo strihanie a farbenie - bayalage? Mne to robi moja kaderníčka aj 3 hod, lebo si davam dofarbovat odrasty + tonovat tu bayalage. Dakujem pekne za info!

bluemoon24
17. sep 2021

@domikulienka aj já si to většinou nechávám dělat komplet, původně jsem chodila jinde a byla jsem tam asi 4 hodiny (a výsledek nic moc 🙈, 150€ v háji), tady jsem nikdy nebyla více než 2,5h. Bayalage trvá cca 2h10m - odrosty, střed, světlý spodek a umývání a stříhání + foukání asi 20min, já si ale vždycky nechávám pouze konečky zkracovat 🙂

hyrka1
27. dec 2022

@bluemoon24 prosím Vás, ak je to ešte stále aktuálne, viem si niekde na internete nájsť fotky ako vyzerá balayage od tohto kaderníka? Ďakujem pekne za radu 🙏