Hľadám kamarátku - Senec, Galanta, Trnava, Bratislava

sisinkaay
3. okt 2024

Ahojte. 🌸 Veľmi rada by som našla kamarátku, s ktorou by som trávila čas(nákupy, kino, vínko, káva, alebo sa len tak voziť , proste hocičo), vzájomne by sme si boli oporou. Som 50/50 introvert aj extrovert. Na cvičenie a športy veru niesom, ale ak Ty ano, budem ťa rada podporovať. Budem ťa počúvať a snažiť sa ti vždy pomôcť. Rada pozerám filmy, seriály, a rada šoférujem. Už veľmi dlho premýšľam že mi chýba v živote taká tá “najlepšia kamarátka” .. ja žiadnu blízku nemám. Na veku mi nezáleží, hlavne nech si rozumieme..ja mám 24 rokov.
Najlepšie okolie Senca, Galanty, možno aj Trnavy a Bratislavy.
Verím že tam niekde si. 😊

egonsk
3. okt 2024

@sisinkaay drzim ti palce, aby si nejaku nasla .... ale nie cisto vyuzivacnu, kedze si uz vyjadrila napriamo svoju osobnost a benefity... 👍

sisinkaay
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sisinkaay
autor
3. okt 2024

@egonsk Ďakujem, verím že nie. 🙂

qrstxyz
3. okt 2024

Ahoj 🙂 ja mám 23. Môžeš kľudne napísať, ak máš záujem 🙂

sashka22
3. okt 2024

@sisinkaay mňa chce muž dostať do tých končín, GA, ale teda som bola zúfalá, že čo by som si tam sama počala 😌 veľmi Ti držím palce, aby si našla svoju spriaznenú dušu, tiež veeeela šoférujem 😃

sisinkaay
autor
3. okt 2024

@sashka22 ďakujeem haha, Galanta nie je zlá 😄🙂keď chceš kľudne mi napíš☺️

kestrin5
4. okt 2024

@sisinkaay
Ahoj, ja mám síce 35 (ale necítim sa na toľko 🙂), troška iné záľuby (cvičím troška, nerada šoférujem) ale kľudne môžme pokecať, budem rada ak chceš 🙂 Nákupy a kino mám rada 🙂

mis12ka
4. okt 2024

@sisinkaay ahoj ja som z Bernolákova kľudne môžeš napísať mne by sa kamarátka tiež hodila 🤗síce Vínko momentálne nemôžem 🤰ale na nákupy, kino ,alebo vylet pôjdem rada 😁 ja síce vodičak mám aj auto ale bojím sa jazdiť 😂tak možno by si ma nejako do toho nakopla 😂 ja som síce zo začiatku introvert ale neskôr keď sa rozkecam tak je problem aby som bola ticho 😂 mam 20 rokov .

sisinkaay
autor
4. okt 2024

@mis12ka Ahooj, si pis že nakopnem 😂 nevadí dame si dzusik spolu 😅🫶🏻