Dobrý psychológ v Senci

12. aug 2020

Ahojte, viete mi prosím odporučiť dobrého psychológa najlepšie zo Senca, pripadne z okolia?
Dakujem
Aj keď možno i vy mi budete vedieť okrajovo poradiť. Alebo nakopnúť, alebo povzbudiť. Sama neviem.
Ide o to, že sa nejakú dobu trápim, a to čo má ťaží na duši vlastne nemám ani komu povedať.
Uvedomujem si, že dusiť veci v sebe nie je dobre. Ani neviem ako som sa dostala do tohto bodu. Ale naozaj nemám nikoho blízkeho komu by som sa mohla zdôveriť. Ako zopár kamosiek mam, ale píšeme si veľmi veľmi malo. A vídame sa ešte menej.
A takto fungujem nejakú dobu. A jasne bol tu i partner. Ale už nemá záujem. Resp.on už nemá o mna záujem, o tento vzťah.

unicornlady
12. aug 2020

Než ho nájdeš, dobre je dať emócie na papier. Takto to dostaneš zo seba von, akékoľvek emócie tam môžeš dať, nikto ťa za ne neodsúdi. Pomôže ti to spätne získať aj taký nadhľad nad nimi, možno im aj lepšie porozumieť.

Ako povedal don Miguel Ruiz, mladší. Emócie sú reálne. To, čo ich spôsobilo, možno reálne nie je. (netvrdím, že je to tvoj prípad)

autor
12. aug 2020

@unicornlady dakujem za reakciu. Máš pravdu, toto je tiež jedna z možnosti ako dostať moje pocity von.
Môžem to skúsiť.
I keď na druhej strane uvítala by som i spätnú väzbu. Možno iný pohľad na môj problém ale proste ako to vidí niekto iný.

unicornlady
12. aug 2020

Navyše, keď tu píšeš anonymne, môžeš ako taký denníček použiť aj toto fórum.
Len sa možno trošku obrň, reakcie bývajú rôzne 🙂