Bývanie v Zálesí

2. aug 2022

Ahojte, prosím, kto má skúsenosť s bývaním v Zálesí? S mužom uvažujeme, že odídeme z BA, najmä z dôvodu vysokých cien nehnuteľností. Proste namiesto 3izbáku v Ružinove alebo v Petržalke by sme radšej zainvestovali do nehnuteľnosti na dedine alebo v nejakej pokojnej časti. Som tehotná, žijeme aktuálne v pokojnej, okrajovej časti BA v 2izbáku a chceme sa poobzerať po niečom väčšom a zároveň po lokalite, kde bude mať dieťa možnosť tráviť čas von a budeme v komunite rodín s deťmi. Zaujalo nás teda Zálesie, len by ma zaujímala reálna skúsenosť s bývaním a tiež dochádzaním do BA. Ďakujem!

luccija
2. aug 2022

Byvam blizko.Najvacsie minus, ze nemaju zakladnu skolu a deti dochadzaju do Ivanky.Inak mila dedinka plna mladych ludi, restauracia, lekaren, potraviny pekne namestie s ihriskom, letne kino, joga centrum.Blizko jazera v Ivanke, Zelena voda v Moste pri Bratislave.Dochadzat budes asi cez Ivanku zvyknu byt kolony pri Metre, ak by si isla opacnym smerom cez Malinovo, Most kolony vo Vrakuni, ale ziadny extrem.Lekari neviem ako su myslim, ze nemaju zdr. stredisko.CHces byt ci dom?V Bernolakove na konci Ivanky je teraz vystavba bytov vcera som isla okolo.Ak Ta nieco napadne pytaj sa

miavra
2. aug 2022

V Zalesi chyba vlak.

tatiana321123
2. aug 2022

Není tu škola a škôlka má malú kapacitu, není tu obchod treba chodiť vedľa do dediny.

dominika0022
14. aug 2022

@tatiana321123 obchod tu je, len nie je vhodný na veľké nákupy.