Balayage vlasy - Senec, Bratislava, Šamorín

barnecka
14. jún 2024

Ahojte chcem sa spýtať na dobrú kaderníčku kto by mi vedel spraviť balayage vlasy,prikladám foto svojich a aké by som chcela, viete mi niekoho odporučiť a v akej sume toto robia? Ďakujem
Okolie Senec,Bratislava,Šamorín

vanilkovazmrzka
15. jún 2024

Mas krasne vlasy

A podla toho co som pred par rokmi pozerala v cenniku mojho oblubeneho kadernictva to bude niekolko stoviek a dost hodin prace

candii
15. jún 2024

Na tak dlhé vlasy si priprav okolo 200-300€ záleží od kaderníctva a to si vyberaj naozaj dôkladne, podľa recenzií je škoda zničiť tak krásne vlasy. Ale ja som mala vlasy tak do polky chrbta a platila som 80€ a bolo to pred 3 rokmi. Radšej si priplať za kvalitné kaderníctvo, kde vedia čo robia.

83lenka83
15. jún 2024

@barnecka ja by som si to dala iba natonovat. Vlasy sa nezničia a efekt bude podobný a bude to oveľa lacnejšie. Takto som tonovala ja

barnecka
autor
15. jún 2024

@vanilkovazmrzka ďakujem 😊môžem vedieť ako sa vola to kadernictvo?

barnecka
autor
15. jún 2024

@candii Ano pozerala som musím vybrať dôkladne ďakujem ti

vanilkovazmrzka
15. jún 2024

@barnecka kuk https://www.meandmyself.sk/19448-2/ /uvodnu konzultaciu mas zadarmo a tam ti asi aj upresni ze kolko ta to bude stat s tvojimi vlasmi/ ale nemam osobnu skusenost s touto upravou, chcela som, ale nakoniec som si povedala ze tie peniaze sa daju minut aj lepsie 😃 idealne si asi pozri konkretnu osobu ze ci ma nejake svoje prace zverejnene napr na instagrame, lebo fakt toto je sice najkrajsia uprava vlasov ale moze to vypalit hrozne zle ked to robi nesikovny clovek

dominika19p
22. júl 2024

@barnecka ja som chodila do me and myself v BA, stalo ma to v tom case pred 3 rokmi 150€, teraz chodím tu v rovinke teda raz som bola lebo pri detoch sa to inak ned a cena rovnaká, praca na 4,5h