MUDr. Bobáková - zlá skúsenosť

27. apr 2022

Pekný deň
Vopred sa ospravedlňujem za riadky ale chcem to napísať.
Nemusíte to komentovať, nakoľko vieme, že buď pani doktorka alebo sestrička si to číta a potom sa správajú neprofesionálne k dotyčnej osobe, ktorá iba napisala svoj názor resp. skúsenosť.
V dnešnej dobe si človek vyberá už aj lekára podľa recenzií. Začo som aj vďačná.
Človek má slobodnú voľbu si vybrať podľa seba doktora a tak isto ma slobodnu voľbu vyjadriť svoj názor bez toho aby mu bol vycitany.
Ja osobne teda dieťa sme iba na chvíľu (našťastie) patrili k tejto doktorke. No nemala som dobrú skúsenost, svoj názor a aj skúsenosť som aj vyjadrila, a na oplátku som bola od pani doktorky neprofesionálne slovne napadnutá. Slovne napadnutá, dourazana dokonca nie len ja ale aj dieťa..
A keď mi aj dieťa ochorelo radšej som s nim išla na pohotovosť ako k nej.
Už máme nového pediatra a s radosťou ho navštevujem. Môžem si vyjadriť aj svoj názor, môžem mať otázky na ktoré mi je ľudský odpovedané.

Takže milá pani doktorka, sestrička...keď už čítate tieto riadky...
Viem, že veľa pacientov už od vás odišlo, tak asi by bolo na mieste sa skúsiť pozrieť na seba a na svoje správanie a niečo natom zmeniť.
Nie je možné, že napr. z desiatich je osem nespokojných, tak asi chyba nebude len u pacientov.
A viem aj to, že veľa ľudí nenapíše svoj názor alebo skúsenosť, len preto aby neboli tak isto slovné napadnuté a nedaj bože aj vyradené z evidencie.
A keď ho aj napíšu, tak ho radšej zo strachu rýchlo vymazu.

Pekný deň Vám prajem všetkým

andy_sixx24
29. apr 2022

Nie je doktorka Bobáková náhodou alergologička?

autor
29. apr 2022

@andy_sixx24
Nie nie je, je pediatricka Bratislava - Petržalka, Zaporozska

25silvia25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
25silvia25
29. apr 2022

Lebo v šali je Bobáková alergologička a v šali sa nájde asi minimun ľudí, ktorí majú pediatra v BA

andy_sixx24
29. apr 2022

@25silvia25 veď práve preto ma to zarazilo

andy_sixx24
29. apr 2022

Lebo keby sa jednalo o alergo tak tiež by som vedela popísať svoje 😅

autor
29. apr 2022

Neviem prečo sa to dalo do Šaly 🤷‍♀️
Patrí to do Bratislavy