Svadba v okolí Ružomberku

Ahojte, hľadám sálu na svadbu pre cca 100ľudí v okolí Ružomberka. Viete mi prosím niekto poradiť peknú sálu poprípade aj s možnosťou ubytovania. Niejake pekné priestory niečo modernejšie alebo poprípade aj na štýl stodoly a podobne. Nebude problém ak to bude aj pár kilometrov od Ružomberka.
Ďakujem pekne za všetky rady

bela30
7. nov 2023

@targosovakristina Poznam priestor na styl stodoly, kapacita tak 110 ludi ale je to na dedine asi 29 km od RK. Tak neviem, ci by ta to zaujimalo.

tinkavvv
7. nov 2023

@targosovakristina vedla rk je u dobreho pastiera, maju aj vacsiu salu, ale netusim, ci je pre 100 ludi. Da sa aj ubytovat.

targosovakristina
autor
7. nov 2023

@bela30 áno zaujimalo. Ďakujem

targosovakristina
autor
7. nov 2023

@tinkavvv o tomto som už dlhšie rozmýšľala len som si nebola istá akú veľkú majú kapacitu.

lelelienka
7. nov 2023

A Ruzomberok priamo nechces? Hotel Hrabovo, boli sme tam na svadbe, krasne prostredie, da sa aj ubytko rovno. Kapacitu ale netusim, nas bolo tak do 60.

bela30
7. nov 2023

Tu je odkaz. Da sa tam aj ubytovat al.v dedine su aj ine moznosti ubytovania.
https://www.humnotrnka.sk/#weddings

sunnyday216
18. nov 2023

@targosovakristina skus pozriet koliba greta v liptovskek slielnici tam to je fakt krasne len asi to bude aj drahšie

michaella_
28. nov 2023

ahojte, vie mi niekto povedat ako vyzeraju pristory v Hrabove po prerabke? Mali ste tam niektora svadbu v poslednej dobe?