Spinn clinic Ružomberok

22. feb 2022

Ahojte, ako to funguje v spinn clinic v ruzomberku ak tam idem s novorodencom ktory podla pograna nema ziadny problem ? Ako casto ste tam chodili a do akeho veku ?

marfa333
22. feb 2022

Ahoj my sme tiež po prvom zazitku u pograna odišli a objednala som maleho do spinnu . Kontrola kazde dva mesiace az kym nieje vsetko ok. Pristup uplne super sice si zaplatíš 20€ ale necakas 2 hodiny s malym babom niekde medzi 300 ludmi, berú presne na hodinu. Treba sa dopredu objednať ak pôjdeš prvykrat.

autor
22. feb 2022

To cakanie mi az tak nevadi. Skor som.myslela ze bude menej tych navstev. Za kazdu sa plati 20 eur ci iba prve objednanie ? A objednavaju aj na poobedie a ku vecwru ?
@marfa333

zuzimalinka
26. feb 2022

Plati sa za kazdu nacstevu a objednavku prevazne ku veceru

marfa333
26. feb 2022

Tak tak , ako píše @zuzimalinka, za každú návštevu 20€ a termíny su vždy večer. Ide to tam rýchlo, my sme spokojní. A každé dva mesiace je veľa návštev? Myslím si, že je to tak normálne ani malo ani vela. Samozrejme to ma asi kazde babo individualne, podľa stavu.

andula09
28. feb 2022

@marfa333 tiež pravidelne kliniku navštevujem a pokiaľ sa mi dá, tak zakaždým sa radšej objednám na termín. U nich je fakt dobré to, že ten termín a čas aj dodržia.

lucka101
3. mar 2022

My sme mali všetko v poriadku a boli sme 3x. posledná kontrola v 5. mesiaci

janulka2805
3. mar 2022

My sme tam boli iba 2 krát, lebo bolo všetko v poriadku 🙂