Skúsenosti s operáciou nosa - MUDr. Marián Sičák PhD.

18. feb 2023

Dobrý deň,skúšala som sa pýtať aj v skupine rhinoplastika,no bezúspešne.Skúsim sa opýtať väčšej
skupiny.Snáď sa niekto podelí o skúsenosť.Uvažujem o tom,že pôjdem tam na operáciu zo zdravotných dôvodov,no aj estetickú stránku už rovnopo riešiť(nos po úraze).Ďakujem veľmi pekne.

jan510
18. feb 2023

nemam vlastnu skusenost ale MUdr Sicak je asi najlepsi odbornik na oddeleni, chodi operovat aj do Emiratov

autor
18. feb 2023

@jan510 dakujem pekne🤗

majkamariakova
1. sep 2023

Ahoj. Chcem sa opýtať. Už si po plastike nosa? Pýtam sa, lebo v októbri som na tento zákrok objednaná k doktorovi Sičákovi. Aká je spokojnosť?

autor
1. sep 2023

@majkamariakova ja nie som ešte

majkamariakova
1. sep 2023

Aha ďakujem za odpoveď. Ale čítala som o ňom, že je to odborník. Našla som len dobré recenzie a jeden z výsledkov jeho práce som aj videla na živo. Tak snáď to aj u mňa dopadne na jednotku.

autor
2. sep 2023

@majkamariakova držím palce,dajte potom recenziu sem😊

majkamariakova
29. sep 2023

Tak a som už čerstvo po zákroku.

autor
29. sep 2023

@majkamariakova ahoj,gratulujem.Ako sa cítiš?Nech je to stále lepšie

majkamariakova
29. sep 2023

Celkom to ujde. Opuchy aj modriny sú, bola som predsa len rizikový pacient. Ale to postupne zmizne. Mám prísny oddychový režim.

autor
29. sep 2023

@majkamariakova držím palce a nech ste spokojná po vset.strankach♥️

autor
29. sep 2023

@majkamariakova Je uznávaná prácu má peknú

majkamariakova
30. sep 2023

Ale vyfarbena som teda poriadne. 😆😎

autor
30. sep 2023

@majkamariakova držím palce ,super,že Tomáš za sebou.😊😊😊

majkamariakova
7. okt 2023

Tu je výsledok po 10 dňoch.

majkamariakova
7. okt 2023

A toto bolo pred operáciou.

autor
7. okt 2023

@majkamariakova Jeej,teraz moc pekný nos.

autor
7. okt 2023

@majkamariakova ešte boli,či už nie?Dýchanie ako?stále dokola kukám tie fotky.Uzasne.👌

majkamariakova
7. okt 2023

Dýchanie ešte nie je na 100%, pretože stále musím preplachovať. Ale každým dňom je to lepšie a lepšie.

majkamariakova
7. okt 2023

A čo sa týka bolesti, tak nos je ešte citlivý, ale nie je to nič strašné.

majkamariakova
7. okt 2023

Toto bola foto po operácií.😆

majkamariakova
7. okt 2023

Ale neľutujem toho. Ak človek dodržuje pokyny zdravotníkov, čo sa týka pooperačnej starostlivosti, tak rekonvalescencia prebieha v pohodičke.

autor
8. okt 2023

@majkamariakova super, ďakujeme za recenziu a skóre fit,pristane Vám to

anal
9. okt 2023

@majkamariakova vyššie ste písali že ste boli rizikovy pacient, čo to znamená ? neskôr boli tie opuchya modriny väčšie ? Ďakujem, nos máte krásny 🙂

majkamariakova
10. okt 2023

@anal dobrý deň. Znamená to, že som po operácií dosť krvácala. Tie modriny a opuchy boli najhoršie po troch dňoch po operácií. A ďakujem. 🙂

monikkatt
10. okt 2023

@majkamariakova waw krasna praca 👏😊

valeria_b
2. nov 2023

@majkamariakova dobrý deň,aký ste mala problém

majkamariakova
5. nov 2023

@valeria_b dobrý deň. Mala som v detstve úraz nosa, dôsledkom čoho bola vybočená nosová priehradka a a zlomená kostná časť nosa. A tým pádom sa mi aj horšie dýchalo.

bernimpov
30. nov 2023

@jan510 do Emiratov? To fakt?

veaaa
31. dec 2023

@majkamariakova ahoj,pridas prosim foto aktualnu? Som na 90% rozhodnuta pre sicaka....este ostáva 10 ... Ďakujem

anal
31. dec 2023

@veaaa ja som bola tiež uňho, poooperacna starostlivost bola 100%, vsetko preto aby si velmi neopuchla, nekrvacala, vysledok nad moje ocakavania, ja som mala sice specificky problem uz po 1. nepodarenej RP u i.lekara, plus zlomenina, a dokazal to opraviť. nelutujem.