Sieťky na okná - Ružomberok

pomelon
19. jan 2023

Pekný deň, vedeli by ste mi posunúť overený kontakt na niekoho, kto by mi urobil sieťku na okno? ďakujem 😊

buberova
19. jan 2023

Nám doma aj vo firme robil pán Pribula, dobré okno. Ale je z DK

evica17
19. jan 2023

@pomelon ake akona ? plastove ? ja som dala robitvo firme koplast z ruzomberka, a prisli, pomerali a ak by si chcela aj balkoni e, tak ti to vedia aj namontovať

pomelon
autor
19. jan 2023

@evica17
@buberova ďakujem, áno myslela som na plastové okná. Ideme sa sťahovať a na všetkých miestnostiach sú sieťky iba na jednej (špajza) chýba. A ja mám hrôzu z pavúkov, sieťka musí byť! 🙂

evica17
20. jan 2023

ja mam sietky a aj tak pavuky su. to neviem ako sa dostanu dnu, ale pri oreravke bolo vsetko ptrc, s nrboli s potom sa postupn objavuju.

pomelon
autor
20. jan 2023

@evica17 viem,že tomu úplne nezabránim,ale aspoň tie jatočné veľkosti neprelezú 😀

simca06022011
20. jan 2023

@evica17 prepchaju sa hocikde, nám aj cez vchodové dvere :D normálne popod... keby som to nevidela na vlastne oči neuveríš:D aj ten obrovský Kútnik sa tam vtrepe...

evica17
20. jan 2023

@simca06022011 no to hadam nie, my mame plastove dvere, tak som myslela ze som safe.
@pomelon by si sa cudovala ake velke kusy su u nas, ale mozni sa vypapali az u nas, aj ked neviem z coho ked muchy nemame vdaka sietkam