Niekde k vode blízko Ružomberka

30. jún 2024

Dobrý deň. Mal by niekto nápad, alebo skúsenosť, kam ísť s deťmi aspoň na vikend niekde k vode blízko Ružomberka za prijateľnú cenu. Nemám auto, takže hľadám ničo blízko.

blaazi
30. jún 2024

Lúčky

struhanka
30. jún 2024

Šútovo, Liptovská Mara, do hodinky s prestupom vo Vrútkach Turčianske Teplice, s prestupom z vlaku v LM na autobus Liptovský Ján.

tttbb
30. jún 2024

Ved priamo v Ruzomberku mas hrabovo kam chodieva mestsky autobus.. 🙂 Co viac potrebujes ako budget vylet? Pripadne Liptovska mara, ale tam sa bez auta moc nedostanes..

bublinka1426
30. jún 2024

@tttbb kde sa dsa parkovat ak chceme k Mare? litpvovsky trnovec?

bublinka1426
30. jún 2024

@struhanka
@tttbb Rojkov, tam sa neda kupat?

struhanka
30. jún 2024

@bublinka1426 Áno, dá. Ostatný rok ho dobrovoľníci vyčistili a upravili.

tttbb
30. jún 2024

@bublinka1426 Vsade pri mare vies parkovat, ja neviem kde sa chces ist kupat. Vacsinou sa chodia ku kostoliku(tam sa da aj dobre parkovat aj kupat a je to zadarmo), ku tej plazi ako je Liptovska Sielnica(tam zaparkujes len rano) , alebo do campingu Trnovec (tam je to platene). Ale kupat sa mozes skoro vsade kde sa dostanes k vode.

bublinka1426
30. jún 2024

@tttbb takze rovno pri kostole sa da parkovat? a nie je to tam moc strme, pre deti? tie plaze su ok? dakujem
@struhanka krasne to tam vyzera asi tam chodi hodne ludi je to tam aj pre male deti ci hned strme dakujem

tttbb
30. jún 2024

@bublinka1426 pri kostole zaparkujes a plaz je uplne super, mozno tam dnes tiez pojdem s malym. Aj vcera sme boli.
Od kostolika treba ist smerom ku hradzi asi 100m , tam to najdes je tam vzdy vela ludi.

bublinka1426
30. jún 2024

@tttbb dakujem krasne

autor
30. jún 2024

Zle som sa vyjadrila, neuvedomila som si to. Myslela som niekde na víkend. Na nejaký trojdňový pobyt s ubytovaním a vodou.

lusa18
5. júl 2024

@tttbb dostane z Liptovského Mikuláša do Liptovského Trnovca, chodia prímestské busy.

lusa18
5. júl 2024

Skúste pozrieť priamo v Liptovskom Trnovci ubytovanie, nie je to veľká obec je tam hneď Camping.