MUDr. Tomáš Sloboda - neurochirurgia Ružomberok

jamacka
13. jún 2023

Čaute baby,nemáte niektorá kontakt na doktora neurochyrurgie Tomáša Slobodu?
Doporučil mi ho jeden pán ktorému veľmi pomohol.Ten pan nemohol chodiť, lezal na posteli a tento lekár ho zo všetkého dostal a pomohol mu.Dal nám aj číslo, ale to číslo je na pevnú linku,už tam volám niekoľko dní a nemôžem sa tam dovolať. Nemáte niektorá číslo naňho priamo na mobil?
Moja mamina ma veľké zdravotne problémy,nikde jej nevedia pomôcť, vselikade ju vždy len odbili,alebo v každej nemocnici jej stanovili inú diagnózu. A teraz na čo sa má liečiť, keď každý povie inú diagnózu. A to sú slávne naše nemocnice ako je Považská Bystrica a Trenčín, do týchto nemocníc sa chodí skôr umierať. A to ako tam s ňou zaobchadzali,tak....nemám slov.Mamina povedala,že radšej umre,ako by mala ísť do kerejsi z nich.Bola by som rada keby ste mali na pána doktora niektorá číslo. Veľmi pekne dakujem

xux
13. jún 2023

Toto som nasla https://www.topdoktor.sk/doktor/neurochirurg/zi...

Ked tak zavolat priamo do nemocnice, informovat sa, mozno ma dovolenku, alebo daju ine cislo.

jamacka
autor
14. jún 2023

@xux Ďakujem, len toto číslo presne mám a ešte jedno na pevnú linku...
Možno ma fakt dovolenku,budem skúšať ešte pár dní a uvidím.Skoda,že sa nedá zohnať na mobil číslo. Ale ďakujem 😉

nataly86
14. jún 2023

@jamacka 044/438 24 55 ja keď objednávam manžela volám na toto číslo. Len tam sa dá dovolať iba pondelok a piatok inak telefón nedvíhaju. A treba volať opakovane. Moj rekord bol 58 krát kým zdvihli. Ale zase stojí to zato. Pan doktor je fakt super

29467
16. nov 2023

@jamacka ja som bola tiež za pánom doktorom na konzultáciu povedali že mi budú volať a už je rok aj pól e ešte nevolali tak budem musieť zavolať že čo ale číslo mám v karte tak si pôjdem pre ňu a napíšem vám len oni tam majú tuším viacej čísel ale ja nemám jemu na mobil

deny12345
7. dec 2023

@jamacka
@29467
@nataly86
@xux Ahoj baby, a viete že doktor už pôsobí aj v Bratislave? www.orthospine.sk