Kamarátka do fitka - Ružomberok

jaroja
21. jún 2020

Ahojte 😊 hľadám si nejakú kamošku/kamoša, ktorá by so mnou chodila do fitka pár krát do týždňa vo večerných hodinách. Niekoho s kým sa budeme navzájom podporovať (ak bude buchtička ako ja 😂) alebo niekoho kto sa proste do to vyzná 😂
Samej sa mi tam nechce a predsalen, vo dvojici to ide lepšie a ľahšie... Snáď sa niekto nájde, ďakujem 😊

tinus12345
21. jún 2020

@jaroja ahoj ja som si prave dnes povedala ze musim uz zacat nieco so sebou robit. 🙂 Do akeho fitka by si chcela ist? Mna by skor bavilo take skupinove mozno. Tak som pozerala easy gym. Len musim vyskusat ze co z toho. Ale najskor musim.ist do obchodu kupit si nejake oblecko do fitka kedze sa do nicoho nezmestim. Este som uvazovala aspon na daku chodzu do hrabova nech dako zacnem.

jaroja
autor
21. jún 2020

@tinus12345 kedysi "pred deťmi" 😂 som chodila do easy gymu... Celkom fajn, mohli by sme aj tam... Keď skupinové bývajú v takom čase, že nemá mi kto byť s deťmi.. Skôr by som tak okolo siedmej napr 😊 taky večerný relax 😂

tinus12345
22. jún 2020

@jaroja tu je rozpis cviceni. Od 18:10 su skupinovky aj 19:10 by sa nieco naslo. Ja som vo fitku este ani nebola 🙂 iba obcas na taketo skupinovky na vyske. A teraz po malom mi ostalo 20 kg navyse. Takze uz musim nieco zacat robit. Konecne by ho aj muz postrazil. Mozeme sa dohodnut len musim si este zbehnut kupit na cvicenie nohavice a nejake tenisky pohladat 🙂

zzzzzu
22. jún 2020

Baby 🙈, presne toto ja práve riešim .. hľadám partacku do fitka (Easy gym) na skupinové cvika vo večerných hodinách .. Bola som 1x so švagrinou teraz v piatok a bolo to super.. riadna makačina 👍.. chcela som ísť aj dnes na jumping, ale sama 🥴.. švagriná býva v BA, takze v nedeľu odišla a ja som v tom ostala sama a to je taká žiadna motivácia.. a podpora rodiny ....... daj si šišku s džemom .. a ja som si dala 🙈🙈🙈

tinus12345
22. jún 2020

@zzzzzu super tak sa mozeme niekedy dohodnut. Tento tyzden pojdem na nakup. Lebo ja ozaj nemam v com ist. A na com si bola? Moja kondicka nula bodov. Ale keby sme sa motivovali to by bolo fajn. Lebo takto sa nedonutim tam ist ani za rok. Ale ked sa dohodneme tak to bude ako zavazok ;)

zzzzzu
22. jún 2020

@tinus12345 áno .. juuuj parada , lebo keď ide do tuhého, tak sa mi zrazu nechce a vždy sa vie naskytnúť výhovorka prečo nie.. Baby boli sme na tom mix tréningu s Luckou.. super baba, brutálne a energicky si išla cvika.. najprv bol jumping na tramposke, keď videla, že sme 1x, tak len povedala, že si to mame užívať.. ☺️👍.. išla som si spočiatku jej tempom a po 5min. svojim 😝.. ale super, bola som mokrá ako mys .. aj spodnú bielizeň som mohla zmykat, tak na to v rámci prezlečka tiež myslite 😉

jaroja
autor
23. jún 2020

Tak to sa teším kedy už začneme a dúfam ze sa sfazujeme nejak časovo 😊

anicka2211
27. jún 2020

ahojte, ja som začala tiež chudnúť, ale potrebujem spevniť svalstvo, sama sa do fitka hanbim, lebo v živote som tam nebola teda tuv rk, kde je easy fitko ci ako? 🙂 🙂 a vobec mohla by som sa pridat?

zzzzzu
27. jún 2020

@anicka2211 myslím, že sa určite môžeš pridať a Easy gym je pri Bille , teda medzi Billou a Spinnom..

zzzzzu
27. jún 2020

Dievčatá, tak čo, oblecko nakúpené? Čo poviete na jumping v pondelok o 18,10?

tinus12345
27. jún 2020

@zzzzzu no bola som v tescu tam mali jedny nohavice na cvicenie a ked som sa do nich natiahla tak mi presvitali aj znamienka. Tento pondelok to este asi nestihnem ja ale baby nech idu. Skusim cez tyzden obehnut sportove obchody. A tesim sa.

jaroja
autor
27. jún 2020

Ten čas mi moc nevyhovuje, muž chodí len o 18tej doma... No najskôr by som začala asi niečím "ľahším" bicykel, steper, bežiaci pas a keď trosku bude koníčka, dám sa aj na jumping 😊

anicka2211
27. jún 2020

@zzzzzu aha :( ja som myslela ze na klacne, moc to tu este nepoznam, ja sa musím dohodnúť s tetou ci mi ostane pri malom v tom čase a dam info 🙂 :🙂 ak jumping no neviem to sa budem riadne hanbiť 🙂 🙂 s tolkym bruchom 🙂

zzzzzu
27. jún 2020

@tinus12345
@jaroja dobre baby.. ok, berem.. ozvite sa a
@anicka2211 budem rada ak sa pridas, daj vedieť ☺️

zzzzzu
29. jún 2020

@jaroja @tinus12345 @anicka2211 dievčatá dnes som bola na jumpingu aaa super, i keď mne príde, že ja si tam skacem podla seba, sem-tam (a dosť casto) úplne mimo, ale ono to stojí za to.. noo a chcela som vam povedať, že ja nemám kondičku, ale nejak to zvládam ☺️..

zuz114
8. júl 2020

@zzzzzu ahoj, ja by som sa rada k tebe pridala 😊 ak môžem 🙏 tiež hľadám motivačnú parťačku, keďže moja kondička nie je ideálna 😁

katelina77
26. júl 2020

@anicka2211 na klacne je tiez ak to mas daleko do mesta ja mam rada lucku je suoer uz ked sami nechce cvicit nic a idem knej na cvicko tak ma vzdy tak nabudi ze cvicim zase😀 je suoer baba a na klacne je domca pondelok streda stvrtok tusim byva to hrabove ked je pekne a zacala tam aj peta🙂 ta byva utorky nedele zvycajne kruhac atd zamakas si riadne aj tam pri peti napr🙂

laaauuu
26. okt 2020

@katelina77 prosím ťa kde na klačne je jumping? ja by som veľmi chcela začať chodiť, ale neviem sa k tomu dopátrať 🙂 ďakujem

katelina77
29. okt 2020

@laaauuu na klavne zatial nie je ale bude podla mna ked to rozsiria vo fitku nejak 🙂 zatial je v easy gyne a dole v galaxy 🙂

ninaruzomberok1
31. dec 2022

Taktiež hľadám niekoho kto by chcel chodiť do fitka a nemá nikoho komu by sa chcelo
Ružomberok
Dáko 14-16rokov
Dakujeem