Ing. Adriána Trangošová

30. máj 2024

Čaute žienky.
Otázočka, máte niektorá z vás skúsenosť s Ing. Adriána Trangošová? Idem k nej na pohovor na pozíciu účtovník, tak reku, že či mám byť z pohovoru nervózna alebo .. ide niekto z vás na pohovor tiež? Ružomberok, Podhora Adria s.r.o

macerik
4. jún 2024

Veľa Šťastia 😵‍💫

mimichaelka13
4. jún 2024

Noooo... zaujimava to osobka, otazky tipu kedy planujete deti, ci ste ochotna pracovat aj do 17tej, tej pracovnej dobe, co je tam uvedena neverte 😅🤣, doniest vysvedcenie aby videla znamky z matematiky 😅🤣🤣🤣🤣 asi tak... bolo nas tam asi 30 ludi, pisali sme aj nejaky test, uz si to moc nepamatam, bolo to pred 8 rokmi...ludia sa tam casto striedaju, kazdu chvilu vidim tento inzerat na administrativnu silu, ekonomku 🤷‍♀️🤦‍♀️. Ale vyskusajte, urobte si sama nazor...mozno vam sa bude pacit, sto ludi sto chutí 😉.

lasona
4. jún 2024

Nepoznam ju síce osobne, ale veru na túto osobu nepočujem nič dobrého. Arogantná, vlastni veľa budou v Rk, mysli si ze je riaditeľka zemegule...ľudia sa u nej furt striedajú...aj moja zákaznícka robila u nej a povedala ze to čistá katastrofa...takže asi toľko...

lusa18
4. jún 2024

Ja som tam zažila pohovor na chodbe, kde nás bolo cca 30 ľudí 🤦🏼‍♀️😂 takže všetci sme všetko počuli.....už to mi bolo divné. Celý pohovor bol......no povedzme, že zvláštny 😂 A áno, každých pár mesiacov, v podstate pravidelne tam hľadajú ľudí, takže to o niečom svedčí, čo je zač 🤷 Chvíľu tam robila kamarátka, boli sme vtedy na tom pohovore spolu, a odišla...... proste celé zle, čo mi vravela. Ale skús, za to nič nedáš 😉

lusa18
23. jún 2024

@autorka no ako, bola si na tom pohovore?