Detský neurológ

adzy
2. nov 2023

Zdravím Vás prosím a zároveň prosím nikde sa nemôžme dostať neurologovi do Ružomberka sa vôbec neviem dovolať už druhý týždeň,výmenný lístok mam už mesiac ani do Martina nás nechcú zobrať a najbližšie mame Žiar nad Hronom a tam hák naschvál že už neberú detí z Handlovej odkiaľ pochádzame.Kam už mám ísť sním neviete mi niekto poradiť?je to unas nutné to vyšetrenie o strašne málo spi max 30 minút a potom až večer aj to 3 x stavám prinom lebo plače zo sna ja už nevládzem...

monkika
4. nov 2023

@adzy aktuálne je problém s neurologiou aj v Ružomberku tuším že už mesiac neordinujú, buď dovolenky alebo niečo. My sami sme mali termín a deň pred vyšetrením nám ho zrušili. Sestrička povedala že keď bude doktor ordinovať bude nám volať s novým termínom. Ubehol pomaly mesiac a stále nič (podľa toho aj usudzujem že stále neordinujú). Ale ak náhodou treba skúšať volať v utorky alebo stredy záleží ku ktorému Dr chcete ísť striedajú sa tam dvaja.

adzy
autor
4. nov 2023

@monkika ďakujem volám tam každý deň 3 x denne a zvoní im ale áno nedvihaju tak je možné že nerobia