Zrušený termín pojednávania k rozvodu kvôli korone

nicky221
25. apr 2020

Ahojte. Nájde sa tu niekto, kto mal termín na rozvod, ale kvôli covid-19 mu ho zrušili? Prišiel Vám papier so súdu s iným termínom alebo podobne? Ďakujem

gdulskadarina
25. apr 2020

@nicky221 kamoske tak presunuli, ale to bolo asi dva tyzdne dozadu, ale ona bola zvedava, tak najskor telefonovala, informovala sa, ze co a ako a povedali jej, ze budu mat nahradny termin, ako je to teraz ked sa uz zacinaju uvolnovat opatrenia tak to ti nepoviem

nicky221
autor
25. apr 2020

@gdulskadarina Ďakujem, preto sa pýtam, lebo nič neprišlo, pričom pojednávanie od podania žiadosti mi prišlo až po dlhej dobe, cca 8 mesiacov, už som z toho na prášky. A konečne termín a zrušia ho kvôli pandemii :( a čakám na papiere s náhradným termínom a nič :(

gdulskadarina
25. apr 2020

@nicky221 je to ich povinnost aby dali vediet, takze myslim, ze sa nejako nemusis bat, ze by ta neoboznamili 🙂

stefi_k
25. apr 2020

Mne zeušili termin a nahradny ešte nebol prideleny. Mne všetka korešpondencia chodi pravnikovy ale na tvojom mieste by som sa informovala na sude.

kiki9871
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
krisabs
28. apr 2020

Zdravím, spravidla všetky termíny pojednávania do konca apríla 2020 súdy odročovali. Nám takto v kancelárii odročili 98%. 🙂 všetci sme zasiahnutý koronakrízou, ale snažia sa čím skôr vytýčiť nový termín vo všetkých veciach, i keď otázka detičiek je veľmi citlivá a všetci by sme to mali najradšej vyriešené hneď.

hipuska
30. apr 2020

@nicky221 mne zrušili 2 pojednávania-termin neuvedený-na neurčito

leskky
30. apr 2020

@nicky221 od mája sa znova pojednáva 😉