Vzor návrhu na určenie otcovstva

evil
20. aug 2020

Ahojte prosim vas nemate niekto vzor ako a co napisat do navrhu na urcenie otcovsrva? Ako to prebieha kolko sa plati . Dakujem

ninakajka
20. aug 2020

@evil ahoj, ja som si tym sice presla v 2011, ale najala som si pravnicku a ta to za mna spisala. Isli aj testy DNA, zaver vysiel ze mnou oznaceny "muz" je otcom mojej dcery a tak nakoniec cele sudne konanie bolo zbytocne a naklady na priebeh sudu, moju pravnicku a DNA testy platil on, kedze sa to potvrdilo. Na vyzivnom a aj zameskanim vyzivnom sme sa potom dohodli vzajomnou dohodou.

evil
autor
23. aug 2020

@ninakajka a za testy dna sa platilo ?

ninakajka
23. aug 2020

@evil ano sudkyna sa pytala ci krvne testy alebo vytery slin, zvolili sme vytery slin. Aj za tie aj za tie sa plati.

evil
autor
23. aug 2020

@ninakajka kolko prosim ta

ninakajka
2. sep 2020

@evil ahoj, prepac pozerala som teraz tie poplatky a sudca v uzneseni o ustanoveni znalkyne ulozil odporcovi zlozit preddavok na trovy spojene s podanim znaleckeho posudku vo vyske 330€. Ale neviem najst ci este sa nieco doplacalo.

evil
autor
3. sep 2020

@ninakajka takze len odporca platit ?

ninakajka
3. sep 2020

@evil ano, tym ze sa potvrdilo testami DNA, ze mnou oznaceny muz v navrhu, je otec dietata, vsetky trovy konania platil on. (Cize testy DNA, poplatok na sude, sudne konanie, moju pravnicku)

evil
autor
4. sep 2020

@ninakajka dakujem a od teba nepytali ziadne peniaze ? Len testy stali 330 eur.. ty si nedavala na tie testy nic? Sudne konanie to je kolko .. ja ze len poplatok sa plati..

ninakajka
4. sep 2020

@evil ja som neplatila nic, vobec nic. Viem ze testy 330€,sudny poplatok 66€, pravnicka moja nejakych tiez 300€, viem ze to bolo do 1000€

evil
autor
5. sep 2020

@ninakajka dakujem