Výživné z iného účtu

12. jún 2023

Mam nejako riesit, ze vyzivne od ex mi chodi z uctu jeho partnerky? Je tam uvedeny ucel - vyzivne pre syna. Mam to dat na exekuciu?

pribinak
12. jún 2023

Nie

vikiki29
12. jún 2023

Prečo exekúciu?? Ved peniaze dostávaš.

autor
12. jún 2023

@vikiki29 Ale nie od neho.

petulda333
12. jún 2023

No a? Ved on da jej peniaze a ona ti posle. Nie je jedno z akeho uctu pridu? A co by si chcela uviest na exekuciu? Ved by ta vysmiali 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

melanta
12. jún 2023

Ja sa ani nečudujem, že toľko mužov si o ženách myslí, že sú sliepky a harpie. Keď jednu ženu napadne poslať na muža exekútora, lebo výživné nejde z jeho účtu alebo z iného.

maca1984
12. jún 2023

😂 neblázni. Veď ťa vysmejú.

petulda333
12. jún 2023

@melanta mna by ale zaujimalo ako si to predstavuje. Pride za exekutorom,ze chodi mi vyzivne z uctu partnerky mojho byvaleho,tak ho chcem udat. 🙈🙈 ved nech ide,poriadne sa strapni

mondolina
12. jún 2023

mne tiež chodí výživné z účtu od jeho partnerky. a som rada, že chodia.

lenuska9999
12. jún 2023

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

melanta
12. jún 2023

@petulda333 niekedy sa ozaj nestačím čudovať, čo tu niekedy čítam 🙉

ibrunova
12. jún 2023

Buď rada, že chodia..

vikiki29
12. jún 2023

No ak máš uvedený účel, tak vieš že je to výživné, či? Prečo ti tak záleží na tom z akého účtu prídu? Veď ty peniaze použiješ takisto ako keby prišli z iného účtu. Keby ti poslal šekom peniaze, ktoré mu dá partnerka, mama, teta… hocikto. Budeš riešiť? Asi ťažko.

horty99
12. jún 2023

Okamžite na exekúciu ! Jednoznačne do basy s ním ! Nie je dôležité , že máš peniaze pre dieťa , dôležitejšie je sú z účtu jeho xxx ! Toto si fakt dovolí len chrapúň ! Inak napíš nám potom ako si pochodila , urobím vedro popcornu k tejto telenovele !

petulda333
12. jún 2023

@melanta som na tom podobne 😄

markusrasford
12. jún 2023

@autorka prosím ťa súd určil z akého účtu ti má posielať výživné? Asi nie. Asi si potrebuješ do svojho ex kopnúť. A asi to nefunguje tak že prídeš za exekútorom a on hneď uvalí exekúciu. Najprv musíš podať trestné oznámenie. Polícia musí skutok uznať ako trestný čin a následne posunúť na súd. Ma to svoje pravidlá.

melanta
12. jún 2023

@petulda333 možno je to iba frustrácia z toho, že ex má partnerku.

petulda333
12. jún 2023

A doplnim,ze to,ze pridu z jeho uctu,este nemusi znamenat,ze penuaze su jeho. Moj svagor sa takmer 2r valal u rodicov na gauci a oni mu davali peniaze a on ich posielal byvalej

sissy27
12. jún 2023

určite to rieš. Kúp si fľašu šampusu a ulej si za pohárik - jednak aby si sa ukľudnila a potom aby si oslávila, že ex platí riadne a včas a našiel si partnerku, ktorá s tým nemá problém a je mu v tom nápomocná.
Načo potrebuješ niekomu nasilu komplikovať život? Tak strašne sa nevieš vysporiadať s rozchodom?

falbala132
12. jún 2023

jasne, ty daj jeho na exukuciu a ona ta dufam da na sud, ze tie prachy od nej su vlastne tvoje bezdovodne obohatenie.

pieksamaki
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bobo2433
12. jún 2023

🤦🤦🤦není si ty bývala môjho muža? 🤦

autor
12. jún 2023

@pieksamaki Na rodicovskej dohode mam cislo uctu kam maju byt peniaze posielane. Nie je tam cislo uctu odkial maju byt posielane. Mam teda napisat sudu nech mu urci povinnost posielat to z jeho uctu?

pieksamaki
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinkatinka
12. jún 2023

@melanta teba tu este nieco prekvapi? 🙈

petulda333
12. jún 2023

@melanta myslim si to iste

pieksamaki
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
belllinka
12. jún 2023

pekne jej pošli naspäť všetky peniaze, čo ti poslala a toho všiváka udaj, že ti neplatí.

judit47
12. jún 2023

Ako vies ze nieje spolumajitel/spoludisponent a nema zruseny svoj?

petulda333
12. jún 2023

@belllinka preco je on zly? Ved ma novu partnerku,ziju spolu a zrejme aj financie mozu mat spolocne. Preco by nemohol peniaze posielat z ineho uctu nez zo svojho?

autor
12. jún 2023

@belllinka To mozem? A potom mu vsetky peniaze exekucne stiahnu z jeho uctu?