Výživné pred rozvodom

lusy558
10. sep 2014

ahojte..potrebujem radu s manzelom sme zobraty 6 rokov...nase manzelstvo prestalo fungovat tak som sa odstahovala k rodicom aj s malym 2 rocnym synom byvam tu uz 8 mesiacov...s manzelom sme sa dohodli ze mi bude davat 100 eur mesacne a maleho si bude brat kazdy 2 vikend...pravda je daval mi 6 mesiacov peniaze potajomky a nemame ani ja ani on ziaden doklad...chcem sa spytat teda co mam povedat na sude ci mi nieco daval alebo nie...alebo co by ste mi poradili?dakujemm za raqdy

ketrin12
10. sep 2014

ahoj ja som sa nedavno rozviedla ale u mna to bolo tak že s ex sa nedalo dohodnuť a ani som mu nedôverovala dala som si do rozvodu urobiť žiadost o zverenie malého do mojej starostlivosti s tým že som tam uviedla aj sumu s tým ti poradí pravnik ako čo treba napísať aj to okolo toho stretávania sa ale hovorím ak sa viete dohodnuť je to fajn ale ak ti možem poradiť daj si to všetko papierovo lebo dnes čo je dané je dané písomne a máš papier keby sa niečo dialo....a na sude kludne povedz kludne koľko a dokedy a či ti platil pravidelne klamstvom by si išla proti sebe ale daj si všetko na papier čo ťa stojí ohľadom malého aj škôlka ak sa chystáš ho tam dať. A záleží aj natom teda či sa chceš rozviesť alebo nie lebo ja som to mala do času do rozvodu lebo keby som nemala papier nedal by mi nič tak preto....hádam som ti nejako pomohla a ak máš otázky tak kludne napíš....všetko bude dobré

alena7070
10. sep 2014

priznaj vsetko co ti dal lebo ak bude prefikany a ty to nepriznas moze to pouzit proti tebe a ty budes za klamarku ja som to tiez tak urobila aj ked som doklad nemala a bolo vsetko ok