Vyhrážky pred rozvodom

monika1507
23. feb 2014

ahojte mamičky mam sa ist rozvdzať moj manžel podal že vraj navrch a o tyžden prišiel a povedal mi že to ešťe neurobil len sa mi vyhraža lenže ja snim žit už nechcem zy jeho vyhražky a sacanie ma a zahananie a podobne.... ako ho mam k tomu donutiťi nech to konečne podda.... po rozvode si ste si aj mamičky našli novy vťtah s partnerom

anatalia77
23. feb 2014

@monika1507 necakaj nanho,podaj si navrh sama.

monika1507
autor
23. feb 2014

@anatalia77 kolko je to tak ccca penazí??všetko?

anatalia77
23. feb 2014

@monika1507 navrh na rozvod 66 eur,daj aj navrh na zverenie malej do tvojej opatery,ak si na materskej tak asi tych 66 eurr nebudes platit.

luba28
23. feb 2014

@monika1507 vidis,cize len plane a hrdinske reci mal,ze podal o rozvod,...napis navrh sama,..je na nete aj vzor ako,.....vyzivne pytaj co najviac,....aby sa sudca mohol rozhodnut,.....chod na policiu a udaj ho za ohrozovanie a vyhrazanie sa,....vsetko co mas pouzi,...pories si svedkov na dokazanie vyhrazok,....

monika1507
autor
23. feb 2014

@anatalia77 akokeby ja podam žiadosť o rozvod a kedže som na materskej teda čo chvilka budem už na rodičovskom prispevku nebudem nič platit či ako ?

luba28
23. feb 2014

@monika1507 ano,doloz potvrdenie zo socialky,ze si na rodicaku a nebudes musiet platit,.....

monika1507
autor
23. feb 2014

@luba28 jej dobry den vy mi vždy odpoviete .. vy ma vždy dokažete podporiť....... lebo že vraj ten kto poda žiadosť činavrh tak ten plati .. lenže on sa stale vyhraža ani na malu mineprispeje nič ..... a že sa rozvadzať už nechce lebo asi by neuspel ... len ked on ma kopu reči a figa z toho lenže ja snim dalej už nechcem byť bojim sa ho moc..... a že kto podava o rozvod ten plati nejakych 500eur? to ja by som nič neplatila?

monika1507
autor
23. feb 2014

@luba28 ja nechcem žiť s takym človekom už už niekedy si poviem že už nevladzem toto všetko zniesť

luba28
23. feb 2014

@monika1507 nie nebudes platit,....s navrhom dolozis aj potvrdenie o rodicaku,....chod na tu policiu,nech ho postrasia,...nedaj sa trapit od neho,.....vybabri s nim,...

monika1507
autor
23. feb 2014

@luba28 ked on mi pisal sms že nevieš dvihnuť mobil ??? možem ist hrope za malinkou? či si to mam inak zariadiť????a malinku mi zakazovať nebudeš ja som mu nezakazala nič ja za to nemožem že on nepride hore za nou....budeme to inak riešiť..... možem ist aj s tým?

luba28
23. feb 2014

@monika1507 ano,vsetko chod povedat na policiu,....

barnica
23. feb 2014

Smer polícia minimálne ti poradia čo ďalej a nenechaj sa odradiť. Ak doložíš papier zo sociálky nemajú právo žiadať po tebe ani minimálnu platbu a samozrejme malú k sebe... Držím palce

monika1507
autor
3. mar 2014

@luba28
@barnica Dobry den prepačťe že sa ozyvam až teraz ale už nevladzem dalej .. mam dve sms .. a na fb to su ako keby uražky to s tym asi nepochodim ale keby tam pridem a povie že moj manžel sa mi stale vyhraža pred rozvodom že mi ju zoberie a teraz čo ma najnovšie je že ......že vraj ked nie sme ešťew rozvedení ....tak že si poda na socialke že tam mu vypišu papier aby si on malu mohol na hodinku dve zobrat kamkolvek lenže on sa o nu starať sam nevie možu to urobit na socialke že nie.....

luba28
3. mar 2014

@monika1507 na socialku chod a povedz ,ze co sa deje a oni ti uz poradia,ze co a ako mas urobit,...samozrejme,ze nezakazu do rozvodu stretavanie,ale aspon to napisu tak,ze za tvojej pritomnosti,alebo pritomnosti tvojej maminy,...napr...

barnica
3. mar 2014

Dokaz ze aa o nu nevie postarat natoc na tajno video az urobi chybu alebo sa o nu nebude zaujimat znie to hnusne ale... vsetko si skus nahrat aj tie vyhrazky ak aa bude dat. Ono to bude tazke ale prednostne pravo na dieta ma vzdy matka. Uzivaj si malu a kasli nanho ak to potrebuje riesit ako nekultivovany barbar. Rozvod nieje prijemna vec a skus sa spravat tak aby malinka necitila tak ten tlak zameraj sa na nu a uvidis ze si najdes v nej radost

monika1507
autor
4. mar 2014

@barnica on ked je snou 5 minut že ju ma na rukach a mala je nekludná niekedy .... a zachvilku začne byť nervozna začne mu plakať hned mi ju dava nevie čo snou ma robiť ...... no mam v telefone taky program na nahravanie tak skusim ale neviem ako to pojde .. ked sa mi vyhražal tymi vyhražkami .. mam dve sms v telefone ... a ked mi pvoedal že on žiadosť poda a nepodal tak prišiel z niečim novým že na socialke mu daju malu aj bezomna ale on nevie sa o malu sam starať.......... tak som išla za jednou pani čo ma taketo skusenosti a poprosila som ju že čo mam robiť a tak .. zverenie som si dala mne a vyživne aby mi platila na malu zatial .... to že ta pani da na sud hned a že do nejakeho mesiaca a meaiaca pol to bude už u sudcu a on sa dostavi na sud tak ešťe počkam na to čo spravi ale to viem že nebude dobre lebo bude ešťe horšie....... som moc mlada mamička ked mam 22 rokov a už dieťa jaj mi malu vyčitaju že sa nemala narodiť a take veci ale maju ju radi len ma neradi vidia ked sa trápím.

barnica
4. mar 2014

Nedaj sa zastrasit a urcite to rodina vezme v poriadku len samozrejme ze sa o teba boja. Drzim ti strasne palce

draik
4. mar 2014

@barnica
Nahratím súkromnej hlasovej komunikácie bez súhlasu protistrany si akurát môže zarobiť na paragraf. Sms a e-maily si treba uložiť.