Vyhovie súd otcovi dieťaťa?

minonka1985
13. okt 2015

mamičky mam otazku, davala ste niektora ziadost o zverenie dietata do osobnej starostlivosti matky a partner robil problemy ? stale vyhrazanie ze dieta (chlapcek ma 2,5 roka )dostane on a podobne . otazka znie stalo sa niektorej z vas ze sud vyhovel otcovy a dieta zveril jemu ? dakujem za kazdu jednu odpoved moc mi pomozete

sissy27
13. okt 2015

@minonka1985 tak s takýmito veľkohubými ex partnermi tu má skúsenosť viac než dosť žien... realita je potom taká, že pán ex má problém si prísť po dieťa každý druhý víkend ako stanoví súd... pokiaľ máš strechu nad hlavou (nemusí byť vlastná - rodičia, podnájom...) a dieťa nie je hladné, zanedbané, ty nefetuješ alebo nie si alkoholička, tak nie je dôvod, aby súd dal dieťa otcovi... hlavne ak o to ani len žiadať nebude 😀
ja neviem, toto oni majú nejak asi geneticky dané alebo čo, že sa vyhrážajú ako zoberú dieťa matke... lebo prisahám 8 z 10 to robia... teda zrejme im ide o to, aby ex partnerku vystresovali (čo sa im dosť dobre darí), ale to je tak všetko... hlavu hore, prežívaš to čo väčšina...

minonka1985
autor
13. okt 2015

no sak ma plnu hubu reci len onoto je tak ze vcera mi prisiel papier zo sudu ze kedy bude pojednavanie a neska rano som mu to povedala zacal robit jak besny ...pred chvilkou mi volal ze sa ho pravnik pytal ze ci som bola u tej pani na urade co mu prislo predvolanie z toho uradu ....a sa mi vyhraza ze to nebudem mat lahke s tym sudom a ze maleho nedostanem ja ....proste ze spravy vsetko preto aby som maleho nedostala ja ze aby som aj rodicovsky dom nepredala lebo byvame teraz u mojich rodicou ze tolko ma to bude stat ......a aj tak to nevyhram

zutera
13. okt 2015

I já jsem si tím prošla 😢 .Dokonce jsme jako předběžko dostali střídavou péči (dcerce byli 4roky),ale po sudu už jsem ji do péče dostala jen já, neboj se nic.Je takové bububu jako píše @sissy27

sissy27
13. okt 2015

@minonka1985 nech ide do prdele, čo by asi tak robil s malým?? nechodí do práce? kto sa bude oňho starať? a len tak pre zaujímavosť - ako sa staral o malého doteraz, koľko času s ním trávil??

cacianka
13. okt 2015

nechcem strašiť, ale všeličo sa stáva ...
len súd môže posúdiť kto a v akej miere sa stará o dieťa, ako mu vie zabezpečiť všetko potrebné k životu. berie do úvahy vyjadrenie sociálky, mal by aj pediatra. nevieme o čo u vás ide, ale mala by si zájsť na sociálku a poradiť sa.

nyusika
13. okt 2015

@minonka1985 posli mu SMS, ze ohladom sudu nech ta nekontaktuje, ma pravnika, ten nech kontaktuje tvojho (ak mas). ak nemas pravnika, nech tas kontaktuje pravnik.
ex nech ta kontaktuje len ohladom dietata, kedy si prenho pride, pripadne ako sa ma.

musela by si byt asocialka, fetacka, alkoholicka alebo ja neviem co este, aby dieta dostal do starostlivosti tvoj ex. nestresuje, viem, ze to nie je lahke...ale toto vyhrazanie sa ma vela chlapov asi geneticky dane, zial.

cacianka
13. okt 2015

ale sqmozrejme najväčšiu šancu a nádej máš ty, nezúfaj, všetko rieš s rozvahou, on má veľmi malé šance, 98% chlapov takto hubuje a vrieska s penou na papuli , lebo žena zranila jeho ego do nebies.
ak máš svedomie čisté, 99% zveria dieťa tebe.