Test otcovstva

4. okt 2023

Dobrý deň chcela by som sa spýtať môj syn ma rok. Neplánovala som nikdy takto dieťa mala som iné plány ale osud to zariadil inak. Poďme k veci v tom mesiaci som mala 2 potencionálnych oteckov čo ma mrzí ale čas nevratim môj ex ma modré oci a oci modré mám aj ja maly sa narodil a aj ma hnedozelene čiže som to tak nejak vylúčila že by mohol byt otec a ten druhý to bol taký úlet…lenže k veci da sa zistiť dna testy aj bez toho aby si on dal urobiť ? Že len čisto z malého krvi alebo vlasov ? On nemá záujem ani nič blokol si ma všade 🙂 preto by som sa chcela spýtať či sa to da že dám len malého vlasy napríklad ďakujem

syslik81
4. okt 2023

potrebujes aj dna potencionalneho otca .. bez toho nemas co porovnavat ... este mozno keby si vedela jeho krvnu skupinu by bola moznost zistit ... ale najspolahlivejsie je dna a to potrebujes otcovu vzorku a aj vzorku dietata

stellarstar
4. okt 2023

Farbu očí nemusí mať po rodičoch, genetika môže byť po starých rodičoch
Na genetické treba aj jeho krv alebo ine

chvostik1
4. okt 2023

My máme s mužom obaja zelené oči a dcéra je modroočka, takže farba očí nie je indikátor otcovstva.

pribinak
4. okt 2023

A s cim chceš porovnať vzorku? Musíš mat nejaký geneticky material od toho druhého pána

Ešte by šlo dať geneticky material od toho prvého pána a podľa toho porovnať. Ak tento prvý nebude otec tak je jasne že ten druhy je otec

Farba oci je irelevantná. Deti vôbec nemusia zdediť farbu oci po rodičoch

januska12323
4. okt 2023

Na test otcovstva potrebuješ dna jedného alebo druhého otca a dieťaťa. Len dna dieťaťa ti absolútne nič nepovie.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snehulak77
4. okt 2023

Teoreticky ak vieš krvnú skupinu všetkých. Avšak ak príde kombo ako moji rodičia, tak môže mať krvnú skupinu akúkoľvek 😁
Ale niektoré sú špecifické, takže sa to podľa toho dá.
A musíš mať vzorku otca na porovnanie. Takže vzorku jedného z otcov.

cimage
4. okt 2023

Kamoska s muzom maju hnede oci a dieta modre, od toho sa neda odrazit. Aby ti urcili otca, tak potrebujes material aj z jeho strany, lebo to nemaju s cim porovnat.

rebrambora
4. okt 2023

Deti po narodeni vyzeraju zvacsa ako tatko.

jankak50
4. okt 2023

Však urob test s tým s ktorým si aktuálne ak vyjde že otec nieje tak logicky bude otec ten druhy.