Súhlas na zmenu priezviska

stevka93
19. apr 2014

Ahojte baby chcela by som sa informovat ci by mi nevedel niekto poradit ako si moj partner vybavy suhlas o zmene priezviska.ci mame ist na matricny urad ci iba staci ked si najdeme nejaky vzor napiseme ho a to sa potvrdi notarom? A keby mal niekto aj vzor bola by som rada keby ste mi ho poslali dakujem velmi pekne.

adrika762
19. apr 2014

Ahoj, neviem či som dobre pochopila čakáte spolu dieťa nieste zosobášený a priezvisko dieťaťa aby bolo po otcovi? Ak je to tak ja som mala tiež taký prípad my nie sme zosobášený ale pred narodením sme boli na matrike a tam nám dali nejaký papier kde som ja dala súhlas ako matka že malý bude mať priezvisko po otcovi, a na základe pokiaľ ja som bola v porodnici tak on všetko vybalil a malý je priezviskom po ňom.

stevka93
autor
22. apr 2014

Nie nie priatel ma ine dieta s inou zenou a ona chce suhlas na zmenu priezviska ale nevieme kde to mame ist vybavovat

stevka93
autor
23. apr 2014

@adrika762 nie jeho byvala cgce od neho suhlas.vedela by si nam pomoct ci staci ked si to on napise a potvrdi notarom

adrika762
24. apr 2014

Ahoj, ako ona chce pre svoje dieťa aby malo naspeť priezvisko po sebe a nie po otcovi? tak si to mala ny mysli? Lebo keď hej tak podla mňa by stačilo asi isť na tu matriku a tak by ty to asi skor povedali ako čo robiť, ja som mala len taký prípad ako som už ty písala.