Styk s otcom

srdiecko525
31. júl 2023

Ahojte ,ex deti na par hodin cez vikend teraz zacal pozadovat na viac a este aj cez tyzden. Styky poriadne nedodrziava, stale potom pozaduje nahradne terminy ked on nemoze. Naposlednu chvilu napise ze pride vtedy a vtedy. Syn pride domov a hned uteka na wc cikat co nie je schopny sa ani o to postarat. Chcem sa spytat ci by mu to na sude vyslo na dlhsie plus cez tyzden alebo bude sud pozerat aj nato ako dodrziaval sudom urcene terminy.Dakujem.

pribinak
31. júl 2023

@srdiecko525 tak zalezi že prečo nedodržiaval termíny. Iné je že bol s kamošmi na pive a iné že bol v práci, mal zdrav. problemy
Áno, môže na súde požiadať o rozšírený styk
Pre mna ako matku by bolo podstatne, že či je s ním syn šťastný

syslik81
31. júl 2023

nahradny termin mu samozrejme nemusis dat .. bud prid kedy to mas urcene alebo drz hubu a ktok .. kazdopadne ak je s nim syn stastny a chce s nim byt,snazila by som sa v klude dohodnut a sem tam nie vzdy sa prisposobit .. btw aj moja vzdy uteka na zachod ked prideme ... a to neznamnea ze som zla lol ... ale najlepsie by ste mali upravit si vsetko sudom a aj navstevy aby maly nebol zmateny ..

srdiecko525
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana9393
1. aug 2023

Koľko majú deti rokov?

srdiecko525
autor
1. aug 2023

@zuzana9393 mala ma 5 rokov a maly 3, cize ona uz je taka samostatna ale maly nie.

zuzana9393
2. aug 2023

@srdiecko525 súd sa snaží, aby ste sa dohodli. Ak sa budete obaja storcovat zrejme sa to bude dlho naťahovať. Predpokladám, že to bude klasika každú druhú víkend. Radšej sa s ním normálne dohodni. Pre.vsetkych to bude výhodnejšie a hlavne pre deti kludnejsie