Striedavka pre 2,5 ročné dieťa

janusa01
16. mar 2013

Ahojte baby potrebujem poradit.moj ex manzel si zmyslel,ze chce striedavu starostlivost na syna ktory ma 2,5r.od narodenia maleho spolu nebyvame biolog.otca vola ujo a je naviazany na mna.myslite ,ze mu to schvalia?ja s tym nesuhlasim som za nech chodi kolko chce za synom ,ale za mojej pritomnosti.ake mate skusenosti?

sissy27
16. mar 2013

@janusa01 v skratke - nie, neschvália... resp. je to veľmi nepravdepodobné....

janusa01
autor
16. mar 2013

@sissy27 dakujem za odpoved.tiez si to myslim,ale aj tak sa bojim.

anesim
16. mar 2013

A teraz si ho bráva?
Striedavka mu zrejme nevyjde, ale ak si zažiada ( ak ešte nemá ) o návštevy, tak mu môžu dať každý druhý týždeň piatok-nedeľa

janusa01
autor
17. mar 2013

@anesim ma navstevy 2x do tyzdna chodi k nam.maly sa nepohne odomna.nechapem naco nam robi zle ked aj tak teraz nechodi ako ma casto pride iba raz.

martina364
17. mar 2013

@janusa01 mozno vam nechce robit zle ,ale chce poznat svoje dieta..ty by si nechcela?

anos18
17. mar 2013

@martina364 Tak ked chce spoznat dieta, tak nech chodi najprv na navstevy. Ale ked ani na tie nechodi tak casto, ako by mal. Rovno striedavka? Tak to by bol dobry sok pre to dieta, nemyslis? Ty by si sla rovno byvat k rodicovi, s ktorym nie si pomaly v kontakte? Ved matka nie je na vine, ze nechodi za dietatom, ako ma. Mama styku nebrani.
@janusa01 Ahoj, ja si nemyslim, ze by mu to preslo. A ak bude ex trvat na striedavke a Ty nebude chciet, urcite da sud vypracovat zanlecky posudok.

marleeen
18. mar 2013

Skusenost a prax hovori -
Pokial ste z jedneho mesta, alebo radius bydlisk nie je velky, dietatu neuskodi zmena skolky, alebo ked uskodi, otec bude dieta vozit do a zo skolky, sudno znalecky posudok od psychologa alebo koliznej opatrovnicky bude pozitivny co sa striedavky tyka, prejde sudom striedavka.

Dohady mamin, ktore nemaju s tymto skusenosti, su trapne.

Toto je prax, a skusenost.

margotka12
16. jún 2014

@janusa01 ako ste dopadli s tou striedavkou