Stretávanie sa detí rozvedených rodičov počas lockdownu

lara8888
31. dec 2020

Ahojte , ako to teraz bude z deťmi rozvedených rodičov? Je možné sa presúvať od otca k mame a od mami k otcovi? Či ako?

pribinak
31. dec 2020

Ano

lara8888
autor
31. dec 2020

Takže "otcové" a "matkiné" dni sa normálne môžu dodržovať?

hipuska
31. dec 2020

@lara8888 áno, v podstate ak by jeden bránil, môže to ísť k súdu

lara8888
autor
31. dec 2020

Nikto s rodiny nebráni, len narážam na nové opatrenia

hipuska
31. dec 2020

@lara8888 bod 15, to je z dnešného dna

lara8888
autor
31. dec 2020

Ďakujem

marca12
1. jan 2021

Presuvat sa mozu. Ale je to podla mna blbost. Tak ideme sa hrat na tvrdy lockdown,ale pri takej rozvodovosti sa uz pomaly kazda druha domacnost bude miesat.

evica01
1. jan 2021

Cele chore toto podavanie ludskej osoby.
Ani pes sa nepoziciava.
Aj toto nam chce korona povedat.

stela01
1. jan 2021

@evica01 a čo tým chceš teraz povedať ?

elizabet173
1. jan 2021

@evica01 co to splietas? Nikoho si nepoziciavaju, obaja su rodicia, dieta chce byt aj s jednym aj s druhym. A co s tym ma korona? Pred koronou mal jeden rodic na deti zakaz? Ty by si to ako riesila? Len tak na okraj pocas vikendov sme si bravali domov psika synovej priatelky, kym ona bola v zahranici a jej mama mala nonstop sluzby. Psikovi bolo lepsie u nas na zahrade, kde mal spolocnost, ako byt zavrety cele dni v byte sam.

veronikaszabova
1. jan 2021

@evica01 ako by bolo tebe, keby si bola rozvedena, muz by ziskal dieta a ty si s nim nemohla byt??? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

"Ani pes sa nepoziciava."
Porovnavat dieta a psa 🤦‍♀️

evica01
1. jan 2021

@stela01
@elizabet173
@veronikaszabova
Vyskusajte si behat hore dole po rodinach. K cudzim ludom a cudzim detom. Zamyslite sa.
Aspon cez tu koronu nechajte deti zit.
Niektori ludia by nemali mat deti. Na co sa brali? Na co mali deti?

anickaaa6aaa
1. jan 2021

@evica01 koment hodný inteligentnej zeny.. Kokso...

lara8888
autor
1. jan 2021

@evica01 mne ako ešte dieťaťu, vyhovuje byť s obomi rodičmi aspoň takouto formou, mám rada oboch rodičov

elizabet173
1. jan 2021

@evica01 K akym cudzim ludom? Muz a zena maju dve deti, rozvedu sa, zena ostane byvat v byte, muz sa odstahuje, kupi si iny byt. Je pre dieta uz cudzi? Alebo je cudzia matka? Ved rodicia su ti isti, nie? A ak sa odstahuje matka k svojim rodicom, deti svojich starych rodicov poznaju nie? Ak si casom najdu rodicia novych partnerov, tak sa deti s nimi zoznamia, ci? Aj ked sa im narodi vlastny surodenec v nerozvedenej rodine, tak si na neho musia zvyknut. Aj tvoj partnet bol pre teba spociatku cudzi, ak si si nezobrala suseda alebo bratranca. Ci sa ti to paci alebo nie, bohuzial rozvadza sa polovica manzelstiev. Ci si myslis, ze je lepsie, aby ostali spolu, aj ked su doma nonstop hadky a ovzdusie plne nenavisti? Alebo aby sa otec od datumu rozvodu prestal o deti zaujimat a uz sa nikdy s nimi nestretol? Mas pocit, ze deti neziju, ak idu na vikend k otcovi? Ak idu s nim na dovolenku? Ci ako si to predstavujes po rozvode rodicov? Ani ty nevies, ako dopadne tvoje manzelstvo, ak si vydata, to nevie nikto. Nechapem co s tym ma spolocne korona, nerozumiem tvojim myslienkovym pochodom.

veronikaszabova
1. jan 2021

@evica01 ty si fakt mimo reality 🤦‍♀️
A tie deti radsej nemaj ty.

elizabet173
1. jan 2021

@veronikaszabova nemoze to byt este zbytkovy? Co s tym ma korona?

veronikaszabova
1. jan 2021

@elizabet173 to bude dajaky novy matros 🙂

kubkovamama
1. jan 2021

@lara8888 my sme sa dohodli,že dcéru si ex neberie,máme novorodeniatko a ja som k.o,takže to rešpektuje.Ex pracuje v rizikovom prostredí.Sam koronu prekonal a nechce ohroziť moju ani svoju domácnosť

stela01
1. jan 2021

@evica01 čo že ? A čo teraz ? Ty si nedaj mastné mäso lebo sa ti upchá aorta ?!

Čo si ? Kde si ?

lusy22222
13. jan 2021

@lara8888 áno je to výnimka, treba mať pri sebe kópiu rozsudku v aute pre istotu, ale osobne si myslím že zo zdravotného hľadiska to nie je najlepšie, v podstate ide o kontakt dvoch rodín 🤷